Zeki Sürer’den Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a ziyaret

Sakarya Makedonya Tüm Göçmenler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki Sürer; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte; Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u ziyaret etti. 

Zeki Sürer’den Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a ziyaret

Sakarya’ya yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun; Sakarya’yı tanıma ve misafirlerini kabul etmeye devam ederken, önceki günde Sakarya Makedonya Tüm Göçmenler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki Sürer ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Yaptıkları ziyarette ilimize atanmasından dolayı “hayırlı olsun” dileklerinde bulunan Dernek Başkanı Zeki Sürer, çalışmalarında başarılar diledi. kocaali

Osmanlı Tuğrası hediye etti
Yakın ilgi ve örnek misafirperverliğinden dolayı da Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u ayrıca teşekkür eden Başkan Zeki Sürer; ziyaretleri anısına kendisine Osmanlı Tuğrası ve Makedonya Tüm Göçmenleri tanıtıcı kitap ile derneklerini tanıtıcı broşür hediye etti. 

Memnuniyetini dile getirdi
Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı Sakarya Makedonya Tüm Göçmenler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki Sürer ve beraberindekilere teşekkür ederek, memnuniyetini dile getiren Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun; Türkiye’nin bir mozaiği olan Sakarya’da hemşehri derneklerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, kendi örf ve geleneklerini gelecek nesillere taşıdıkları için de teşekkür etti.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER