Zinnet Dilmen Anaokulu’ndan eTwinning Projesi

Erenler Zinnet Dilmen Anaokulu Covid-19 nedeni ile yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen öğrencileri için uzaktan da olsa en iyi eğitimi vermeye çalışıyor.

Zinnet Dilmen Anaokulu’ndan eTwinning Projesi

Okul Öğretmenlerinin hazırladığı “Dünyayı Tanıyoruz” isimli eTwinning projesi uzaktan eğitim yoluyla uygulanmaya başladı.

Hazırlanan proje ile çocuklara dünyadan altı farklı ülkenin tanıtımı tüm yönleriyle öğretmenler tarafından yapılacak. Bu sayede çocukların farklı kültürleri tanımalarına fırsat verilerek onların hoşgörülü ve farklılıklara saygı duyan birer birey olarak yetişmelerine katkı sağlanacak.

Proje sahibi Zinnet Dilmen Anaokulu Müdürü Ayşegül Seren Karaman projeyle ilgili yaptığı bilgilendirmede; “Öğretmen demek klavuz olmak, yol göstermek demektir. Ve doğru klavuz her zaman insanı mutlu bir sona ulaştırır. Bu anlamda, yüreğinde ki sevgiyi, yılların bilgi ve birikimini şu zor günlerde öğrencilerine aktarmaya çalışan öğretmenlerimize bu projede başarılar diliyoruz. Daha nice güzel projelere beraber imza atmak dileğiyle teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Zinnet Dilmen Anaokulunun hazırladığı projede Diyarbakır’dan Şehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu ile Sivas’tan Emrullah Şile Anaokulu da ortak olarak yer alıyor.

Proje kapsamında yapılan çalışmalara; İnstagram: @dunyayitaniyoruzprojesi ve Facebook: “Dünyamızı Tanıyoruz” grup sayfasından ulaşılabileceği kaydedildi.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER