Bodrum Anatolia Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. -

Bodrum Anatolia Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. - (Görüntülenme Sayısı: 39)
Sektör Alışveriş Merkezleri
İlan Tarihi 11 ay önce
Firma No 627
Telefon 0850 304 70 34
Faks
Web Sitesi https://www.kingteklif.com
Adres Yalıkavak mah. Yemiş cad. No:2 Bodrum / Muğla
İl/İlçe Bodrum / Muğla
Firma Hakkında

KingTeklif.com 2017 yılında internet alışverişlerini daha heyecan verici bir hale getirmek ve alışveriş severlere istedikleri ürünlere anında ulaşabilmeleri adına kurulmuştur.

Yıllar içerisinde artan ucuz alışveriş taleplerine yönelik geliştirilen stratejik çözümler ve KingTeklif bünyesine kazandırılan ileri bilişim teknolojileri ile e-ticaret sistemleri hizmeti vermek için KingTeklif markası online en ucuz alışveriş sitesi olmak için emin adımlarla ilerlemeye hazır bir sitedir.

KingTeklif, hizmet olarak yalnızca bir e-ticaret yazılımı değil, e-ticaret ile ilgili tüm unsurları bünyesinde barındıran bütünleşik bir e-ticaret ve alışveriş platformudur. Bu platform sürekli gelişen ve yenilenen bir yazılım ile online açık artırmalar ve bu açık artırmalara kesintisiz erişim imkanı, müşteri ve veri güvenliğini en üst düzeyde tutan bir kroki ile birlikte beraberinde müşteri beklenti ve sorunlarını yol gösterici unsurlar kabul edip, sıkılmadan çözüme odaklı bir çalışmanın bütünüdür.
Alışveriş ve e-ticaret sitesi olarak King Teklif’i diğer alışveriş sitelerinden ve rakiplerinden ayıran özellikler yüksek oranda geri dönüşlere cevap verebilme, arz ve taleplere göre de müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamasıdır.