Sektör İnşaat Firmaları
Yayınlama Tarihi 27 Mayıs 2019
Telefon 0216 498 89 81
Resmi Web Sitesi https://www.fakrocatimerdiveni.com

Çatı katınıza kolay ve hızlı bir şekilde erişmeniz için gereken dayanıklılığı ve gücü sağlayacak kompakt bir çatı katı alüminyum çatı merdivenini göz önünde bulundurmalısınız. Alüminyum konstrüksiyon merdivenin hafif olmasını ve nem ve sıcaklık değişimlerine maruz kaldığında zamanla çözülmemesini sağlar. Firmamız ürünlerine o kadar güvenmektedir ki, tüketicilere beş yıl garanti vermeye hazırdır. Merdivenin ilk beş yılında, herhangi bir sorun veya kusur yaşarsanız, üreticiye başvurabilirsiniz; merdiveni ücretsiz olarak değiştirebilir veya onarabilirler. Bu size şirketin sattıklarına gerçekten inandığını ve arkasında durmaya istekli olduklarını söylemelidir.

Hiç kimse bir çatı katı merdivenine ağır miktarda para atmak istemez ve daha sonra profesyonel bir kurulum için para ödemek zorunda kalır. Bu nedenle bu merdiven özellikle kurulumları için tasarlanmıştır. Yalnızca kapsamlı talimatlarla ihtiyacınız olan her şeyi içermez, aynı zamanda kurulum tüm kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır.

Çatı katına ulaşmak hiçbir zaman kolay bir iş değildir. Ama neyse ki ahşap Çatı Merdiveni bu işlemi biraz kolaylaştırır. Bu sağlam ve dayanıklı ahşap merdiven, zeminden tavana kadar 2,82 metre 2.80 yükseklik gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. Merdivenin ağır hizmet yapısı, tüm depolama ihtiyaçlarınızı karşılaması gereken maksimum 150 kg ağırlık tutmak için sahada test edilmiştir.