Sektör Avukatlar & Hukuk D.
Yayınlama Tarihi 21 Şubat 2021
Telefon 05462441112
Resmi Web Sitesi https://www.cozumavukatlik.org/

Çözüm Avukatlık Hukuk Bürosu
2011’de faaliyetlerine İstanbul Başlayan Çözüm Avukatlık Ofisi, Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık hizmeti vermektedir. Çözüm Avukatlık Bürosunun faaliyet gösterdiği alanlar;
Başta Sigorta ve Tazminat Hukuku,
Gayrimenkul Hukuku,
Borçlar Hukuku,
Miras Hukuku,
Ticaret Hukuku,
İş Hukuku,
Medeni Hukuk, İdare Hukuku, Vergi Hukuku gibi bir çok alanda Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir.
Çözüm Hukuk, Hukukun üstünlüğü prensibi ve binlerce dosya tecrübesi ile müvekkillerinin talepleri doğrultusunda Çözüm odaklı, doğru ve pratik şekilde müvekkillerini taraf oldukları davalarda başarı ile temsil etmektedir.
Büromuz ağırlıklı olarak Trafik Kazaları, İş Kazaları üzerinde çalışmaktadır. Trafik kazalarında ve iş kazalarında tazminat hesaplama ve aktüerya işlemleri bünyemizdeki uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Yine kaza da yaralanan vatandaşların sağlık süreçleri tedavisi ve heyet raporu alınması işlemleri tarafımızdan titizlikle takip edilmektedir.
İş Kazaları ve işçi alacakları konusunda ofisimizde ayrı bir birim bulunmakta bu alanda çalışan uzman işçi avukatlarımız ve ekibi sadece bu alanda faaliyet göstermektedirler.