Sektör Bilgisayarcılar
Yayınlama Tarihi 03 Eylül 2020
Telefon 05548657175
Resmi Web Sitesi https://www.elvankentbilgisayarservisi.com/

Elvankent Bilgisayar Servisi
Elvankent bilgisayar teknik servisi siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için Topçu mahallesinde hizmete devam etmektedir. Servisimizde bilgisayar parça tamiri, parça alım satımı ve tüm parçalara teknik servis desteği sağlanmaktadır.

Bilgisayarlarınızın donanımsal ve yazılımsal tüm arızalarında bizler sizlerin yanındayız ister ofisimizi ziyaret ederek sorunu birlikte çözmemize yardımcı olabilir, ister biz sizlerin bulunduğa konuma gelerek teknik destek hizmeti sağlarız.

Elvankent Laptop Tamiri – Elvankent Bilgisayar Servisi
Etimesgut ilçesinin bir semti olan elvankentte hertürlü elektronik cihazınızında teknik destek ve tamiratını biz gerçekleştiriyoruz. Medyacell ailesi olarak tabletleriniz, laptoplarınız ve taşına bilir oyun konsollarınızın tamiratını gerçekleştirmeye hazırız.

Elvankent Bilgisayar Donanımı – Elvankent Bilgisayar Servisi
Notebook tamiri ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak ve servislerini üstlenmek amacıyla 2012 yılında kuruldu. Amacımız firmaların donanım taleplerine uygun projeler hazırlamak ağ sistemleri üzerine altyapı çalışmalar yapmak ve destek verme amacı ile en yeni teknolojileri takip ederek müşterilerimizin teknik danışmanı olmak ve onlara daha sağlıklı çözümler sunmak ve maliyetlerini düşürmek olarak sıralanabilir.