Sektör Güzellik & Kozmetik
Yayınlama Tarihi 04 Mayıs 2019
Telefon 05304426099
Resmi Web Sitesi https://esteaura.com/

Este Aura; öncü uzmanlar ile çalışarak birikimli kadrosu, hasta ve hasta yakınlarına her türlü yardım ve rahatlığı sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yapar. Gelen bireylerin memnuniyetini en yüksek seviyelerde tutmak için çaba sarf ediyor. Uzman doktorlar ve güvenilir kadrosu ile Este Aura, Şişli-Nişantaşı bölgesinde hizmet vermektedir.

Mükemmelliğin de beraberinde getirdiği sorumlulukları üstlenen tecrübeli ve uzman doktorlarımız hiçbir sorunla karşılaşmadan hastaların istek ve ihtiyaçlarını en uygun biçimde gerçekleştirip, bu süreçte aileniz gibi olacak ve yine bu süreçte tutarlılığı sağlamak için her zaman yanınızda olacaktır. Sempatik ve tecrübeli çalışanlarımızla en iyi sonuçları alacak ve istediğiniz görünüme kavuşacaksınız. Este Aura aynı zamanda yurt dışından ve şehir dışından gelecek olan hastaların ve ailelerinin kalacakları yerleri ve havaalanı transferlerini yaparak bireylerin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak için yeniliklerle ilerliyor. Bu süreçte her şey sizin istekleriniz doğrultusunda, uzman doktorlarımızın tecrübe ve önerileri ile harmanlanarak en güvenilir ve en iyi sonuçları ortaya çıkarmak için planlanır.

Estetik merkezimizde; göğüs estetiği, dudak estetiği, yüz germe, burun estetiği, popo estetiği ve daha birçok farklı estetik işlemlerimiz yapılmaktadır. İstediğiniz bir estetik operasyon veya birden çok estetik operasyonu istekleriniz doğrultusunda planlanması yapılır, ameliyat öncesinde ise fotoshop uygulaması ile tarafınıza görsel olarak sunulur. Operasyon sonrasında karşılaşacağınız görüntünün nasıl olacağını görmüş oluyorsunuz. Ayrıca bu durum kişilerin kafasındaki soru işaretlerine de cevap olacaktır. Ama elbet ki kafanızda şüpheler vardır; bu operasyon güvenli mi, ameliyattan sonra ne gibi sıkıntılar çekeceğim, bir süre sonra düzeltilen bölge eski haline mi dönecek… Öncelikle bunlar çok uçuk ihtimaller ve olması imkânsız denecek kadar zor ihtimallerdir. Sadece yapılacak bazı operasyonlarda örneğin dolgu gibi estetik operasyonlarında, dolgu malzemelerinin zamanla erime durumu bulunur. Bu şekilde olacak operasyonlarda hasta hekim tarafından detaylı şekilde bilgilendirilir.

Estetik merkezimizde en önemli ve baş koşulumuz steril ve temiz bir merkezimiz olmasıdır ve bunu hat safhalarda tutmaya özen gösteriyoruz. Olabildiğince ahlaki ve tıbbi değerlere özen göstererek ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası hastalarımızla profesyonel ekibimiz tarafından ilgileniliyor. Este Aura olarak, size ve yakınlarınıza en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışarak sizi memnun etmeyi esas alıyoruz.