Sektör Isıtma & Soğutma Sis.
Yayınlama Tarihi 16 Nisan 2018
Telefon 0532 372 13 31
Resmi Web Sitesi http://www.konyakombiservisi.com

Konya Kombi Servsi
0332 321 03 44
Konya Kombi Servisi Hizmetleri Konya Kombi Bakım Onarım Servis Hizmeti Garantili Ve Güvenli Servis Hizmetleri Kombi – Klima -Şofben Satış Ve Satış Sonrası Servis Hizmetleri – Demirdöküm – Eca -Baymak -Ferroli – Buderus – Vaillant – Protherm – Viessmann – Ariston – Bosch


Kombi bakımı; cihazın genel kontrolden geçirilmesi, içeriğinin ve parçaların temizlenmesi, gerekli olan ayarların yapılması işlemidir. Her bir kombi kullanıcısının mutlaka yaptırması gereken bir uygulamadır.

Neden Kombi Bakımı Yaptırmalısınız?
Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırmamanız durumunda ilerleyen süreçlerde kombi arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte, daha fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. Ekonominiz için ve kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için kombi bakımı yaptırınız. Konya Kombi bakımı Konya Kombi arıza için arayın hızlı bir şekilde adresinize gelelim. Konya kombi bakımı – kombi arıza onarımı konusunda 19 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. Kombiniz isterseniz demirdöküm olsun, isterseniz eca ya da baymak olsun fark etmez her marka kombiniz için bakım, montaj ve arıza onarım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

Konya Kombi Servisi Etkili Bir Kombi Servis Hizmetini Nasıl Sağlar?
Konya Kombi Servisi sizlere yaşadığınız arıza durumlarında yardımlar sunabilir. Tüm marka ve tüm model kombilerde yaşanılan arıza durumlarını teker teker açıklar, gerekir ise uygulamayı yaparak sizleri yaşadığınız sorunlardan kurtarır. İşini profesyonelce yapar, yaşanılan mağduriyetin yerini memnuniyetin almasını sağlar. Kombi cihazlarınızı ile alakalı tüm sorunlarınızda sizlere özel servis desteği sunmakta olan Konya Kombi Servisi huzurlarınızda en iyi olabilmek adına vardır. Tüketicilerini memnun etmek ve her zaman sorunları ile ilgilenerek beklentiye yanıt vermek adına huzurlarınıza çıkan firmamız yılların deneyim ve tecrübesine sahiptir. Her konuda siz değerli tüketicilerini düşünerek çalışan firmamızı aradığınızda her şeyden önce beklentilerinize yanıt bulabileceksiniz. Kendine has çalışmaları ile karşınıza çıkan firmamız güvenin adresidir. Bu nedenledir ki tüm Kombi cihazlarınızın çözümü adına bizi arayabilirsiniz.

Konya Kombi Servisi olarak huzurlarınıza çıkan firmamız marka ve logolardan bağımsız özel servistir. Çalışmalarını yetkili servis olarak değil kullanıcı talebi ile özel servis olarak gerçekleştirmektedir.