Sektör PVC Pencere
Yayınlama Tarihi 14 Şubat 2020
Telefon 02623496414
Resmi Web Sitesi http://www.teknikplastik.net

500 m2 kapalı toplam 900 m2 alana sahip tesislerimizde kalite, üretimde ve tedarikte tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde hizmet sunabilmek, temel politikamızdır. Üretimde en yeni teknolojiye sahip makine ve kalıplar, tecrübeli bir teknik kadro ve uzman personelimizle taleplerinize karşılık vermekteyiz.

Fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen, güvenilir ve kaliteli ürünlerle ürün gamını sürekli yenileyen dinamik, rekabetçi müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip lider firmayız.

Firmamız uzun süren çalışmaların neticesinde 2008 yılı başında IS0 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ belgesini almaya hak kazanarak siz müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için sürekli yenileniyor, gelişiyoruz.

Kültürel değerlerimiz ve etik anlayışımız, hedeflerimizin ilişkilerimizi profesyonel, etik ve işin gerektirdiği gibi olması anlayışına dayanıyor ve bu sayede, müşterilerimiz ve doğayı koruma sorumluluğunu paylaştığımız hissedarlarımız ve bizimle olan ilişkilerinde güven ve gurur