ADA Hayat’a Tam Destek

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ev sahipliğinde, Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ADA Hayat Projesi lansmanına katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.

ADA Hayat’a Tam Destek

Kimler Katıldı?
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Tanıtım Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve yardımcısı İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, siyasi partilerin İl ve İlçe Başkanları, belediye başkanları, STK temsilcileri, Kaymakam, İl ve İlçe Müdürleri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve şehir eşrafının katıldığı programda, Başkan Mutlu Işıksu’nun yoğun alkış alan ADA Hayat Projesi sunumunun ardından katılımcılar düşüncelerini paylaştı. 

Tever: Örnek Bir Proje
Uzun istişareler neticesinde çok güzel bir projenin ortaya çıktığını belirten AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Uzun uzun istişareler ettik. Gerçekten projenin her aşamasında çok heyecanlandık. Bugün de çok heyecanlıyız. Adapazarı’mız da heyecan içerisinde. İnsana, doğaya, mekâna ve tarihe saygıyla yapılan bu proje; bir yerinde kentsel dönüşüme örnek bir proje olacak. İnanıyorum ki bu proje, güzelliklerin başlangıcı olacak. ADA Hayat, Adapazarı’mız için, Sakarya’mız için çok önemli projedir. Hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

Yüce: Adapazarı’mıza Nefes Aldıracak
Projenin mükemmel olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Hepimiz birlik olduk, Sakarya’mızı marka şehir haline getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. En güzel şehrimizin vizyon projelerinden biri olan ADA Hayat Projemiz kendisini zaten gösteriyor. Adapazarı’mıza yakışan, Adapazarı’mıza nefes aldıracak ve gerçekten şehrimizin onayladığı mükemmel projenin inşallah hayata geçirilmesi için hep birlikte seferberiz. İnşallah en kısa zamanda hayata geçeceğini ümit ediyoruz.” diye konuştu.

Yavuz: Yerinde Dönüşüme Çok İyi Başlangıç
İlk gününden bugüne projenin takipçisi olduklarını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Mutlu Başkan kardeşimizin heyecanına ve gayretine hep şahit olduk. Mutlu Başkanımız büyük bir maharet göstererek Hilmi Kayın İş Merkezi ve üçgen parsel olarak nitelendirilen alanı Belediye Binası ile birlikte hem de yüzde 92’lik bir mutabakatla ADA Hayat Projesine dâhil etmiştir. Gerçekten kendisini kutluyorum, tebrik ediyorum. Yerinde dönüşüme çok iyi başlangıç olacak proje en kritik noktada başlayacak ve inşallah devamı da olacak. ADA Hayat Projesi çok iyi bir başlangıçtır. Şehrin tam kalbinde çok güzel bir başlangıçtır.” şeklinde konuştu.

Hamza Dağ’dan Tebrik ve Teşekkür
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, yaptığı konuşmada, ADA Hayat Projesinin şehir adına çok güzel bir başlangıç olacağını vurgulayarak Başkan Işıksu ve ekibine teşekkür etti. Dağ, “İhtiyaçları gideren, şehrin tarihini ön plana çıkaran, yeşili ve ferahlığı önemseyen çok güzel bir proje olmuş. Bugünümüz dünden daha güzel, yarınlarımız daha güzel olacaktır. Harikulade projenin Adapazarı’mıza, Sakarya’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Bir tanıtım medya başkanı olarak söylüyorum; ‘Adapazarı’nda Hayat Var’ çok güzel bir slogan olmuş. Mutlu Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum.” dedi.

Kaldırım: Şehrin Kalbinde Anlamlı Çalışma
Son konuşmayı gerçekleştiren Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Başkan Mutlu Işıksu’yu tebrik etti. Kaldırım, “Mutlu Başkanımızın muhteşem sunumuyla harika bir proje izledik. Katılımcıların projeyi ne kadar beğendiğine de memnuniyetle şahit olduk. Başkanımızın projesinde insana verilen değerin ve kadim medeniyetin izlerini görüyoruz. Tarihe çok anlamlı bir yolculuk var, yeşile ve insana dokunuş var. Mutlu Başkanımızın çok güzel projeleri var. Müzeler, kültüre ve sanata değer veren çalışmalar, şehrin kalbini daha yaşanabilir hale getirmek için ortaya koyduğu gayret hakikaten takdire şayan. Mutlu Başkanımızı ve ekibini yürekten tebrik ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından ADA Hayat Projesi tekrar izlenirken, katılımcılar Başkan Mutlu Işıksu’yu tebrik etti ve hatıra fotoğrafıyla lansman sona erdi.

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER