Adapazarı’nda Yeni Spor Sahaları Oluşturuluyor

Adapazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yeni spor sahaları çalışması ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Işıksu

Adapazarı’nda Yeni Spor Sahaları Oluşturuluyor

“Yılsonuna kadar basketbol, futbol ve voleybol sahalarından oluşan toplam 10 adet spor sahasını Adapazarı’mıza kazandıracağız. Çalışma başladı.” dedi.

Çalışma Başladı
Adapazarı Belediyesi gelen talep ve istekleri de dikkate alarak ihtiyaç duyulan bölgelerde birçok hizmeti hayata geçirmeye devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri oluşturulan program dâhilinde çalışma sürecini başlattı.

Nerelerde Yapılacak?
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Mutlu Işıksu, “Park ve Bahçeler ekiplerimiz, mahallelerimizi sonbahar mevsimine hazırladı. Parkları elden geçirdi, okullarımızı eğitim-öğretim dönemine hazırladı, camii bahçelerinde gerekli çalışmaları tamamladı. Sağlıklı yaşam için spor yapmak da çok önemli.

Sosyal ve kültürel anlamda kendini her an daha da geliştiren, spor yaparak daha sağlıklı ve daha huzurlu olan hemşehrilerimizle birlikte geleceğe yürüyelim arzumuz var. Oluşturduğumuz program dâhilinde ekiplerimiz gayretli bir şekilde saha çalışmalarına başladı. Yılsonuna kadar Çelebiler, Elmalı, Hacılar, Kavaklıorman, Tuzla, Yağcılar, Abalı, Süleymanbey ve İkizce Osmaniye Mahallelerimizde çalışma bitmiş olacak.” ifadelerini kullandı. 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER