Adnan Yılmaz’dan muhteşem gece

Karadeniz Müziği’nin Yeniden Doğuşu’nda Marmara böyle gece görmedi

Adnan Yılmaz’dan muhteşem gece
Karadenizin müziğinin efsane ismi Adnan Yılmaz; Gebze Kadırga Tesisleri’nde düzenlediği “Karadeniz Müziği’nin Yeniden Doğuşu” gecesinde birlik ve beraberlik mesajları verilerek, bir çok ünlü sanatçı geceye gönülden destek verdi.

Karadenizin müziğinin devi olarak bilinen “Kont Adnan” lakaplı ünlü sanatçı Adnan Yılmaz,  Karadeniz Müziklerinin ilklerine imzasını atan Karadeniz Müzik Üretim’i tekrar hayata geçirmek için Gebze Kadırga Tesisleri’nde “Karadeniz Müziği’nin Yeniden Doğuşu” adlı muhteşem bir gece düzenledi. Birlik ve beraberlik mesajları verildiği geceye, bir çok ünlü sanatçı gecede sahneye çıkarken, çok sayıda davetli de geceye katılarak destek verdi. Gebze Fırtına Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Av. Harun Kaya ve beraberindeki Başkan Yardımcısı Emrullah Bilgin ve Yönetim kurulu üyeleri, Kafe Karadeniz sahibi Reyhan Töremiş’te geceye katılan davetliler arasında yerini aldı.

Ünlü sanatçılar
Fadim’in sunumuyla gerçekleşen geceye; Karadeniz’in birbirinden ünlü sanatçılarından Yılmaz Kasapoğlu, Sait Uçar, Hayri Yaşar Karagülle, Yücel Aktaş, Yusuf Cemal Keskin, Zeynep Başkan, Gizem Kara, Bizim Gönül, Hülya Polat, Zeynep Birinci, Mehmet Akyıldız, Yakup Derya, Sinan Yılmaz, Gökhan Aydın ve Adnan Yılmaz ile Halk Müziği Sanatçısı Ayşe Dinçer katılarak, birbirinden sevilen parçaları seslendirdi. Sanatçılar, geceye katılan davetlilere teşekkür ederken, Karadeniz Müziği’nin Yeniden Doğuşu için böyle bir gece tertiplediği içinde Adnan Yılmaz’ı tebrik ederek, başarılar diledi.

Anlamlı gece ve destek
Gecede bir konuşma yapan Adnan Yılmaz, Karadeniz Müziklerinin ilklerine imzasını atan Karadeniz Müzik Üretim geçmişte olduğu gibi sanatçı dostlarımız ve kardeşlerimizle aynı çatı altında kaldığı yerden tüm hızı ile devam edecektir” diyerek, bu anlamlı geceye destek veren tüm sanatçı dostlarına ve katılan davetlilere, Gebze Kadırga Tesisleri, Kayalar Çelik, Ofton İnşaat’a canı gönülden teşekkür etti. Sanatçı Adnan Yılmaz, bundan sonrada sanat ve sanatçılara olan destek gecelerinin devam edeceğini söyledi.

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2014, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER