Alemdar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programına Katıldı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar günü programına katıldı.

Alemdar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programına Katıldı

Programa Başkan Yusuf Alemdar’ın yanı sıra, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve çok sayıda davetli katıldı.

8 Mart Dünya kadınlar günü münasebetiyle düzenlenen programda emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Alemdar konuşmasında; “Yaşamın her alanında bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri fedakârlık ve hoşgörüyle bütün güzelliklere layık olan siz değerli hemşerilerimle böyle önemli bir etkinlikte buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kıymetli kadınlarımız, toplumumuzun en etkili, birleştirici ve koruyucu unsurlarıdır. Toplum içerisinde kadınların daha fazla yer alması, ilerlemesi ve eşit şartlarda bir yaşam sürmesi, hepimizin sorumluluğudur. Demokratik ve ileriye dönük bir toplum için kadınlarımızın; eğitim, istihdam, sağlık, siyaset, ticaret, hukuk ve benzeri her alanda eşit hak ve özgürlüklere sahip olması ve bu alanlardaki her türlü fırsatlardan yararlanabilmesi gereklidir. Bizler kadınlarımızın bu hak ve özgürlüklere sahip olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER