Arifiye Belediyesi Kurban Satış ve Kesim yerlerini denetledi

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Kurban Bayramı öncesi kurban satış alanlarında denetim gerçekleştirildi.

Arifiye Belediyesi Kurban Satış ve Kesim yerlerini denetledi

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Arifiye Kaymakamlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve İlçe müftülüğü tarafından oluşturulan Kurban Hizmetleri komisyonu, Kurban Bayramı öncesinde ilçede kurulan kurban satış yerlerinde denetim gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde kurbanlıkların menşei, sağlık raporları, küpesi ve numarasına bakılırken, satış alanlarında da hijyen ve uygunluk kontrolleri yapıldı.

Denetimlerimiz sürecek

Uygulamayla ilgili açıklamada bulunan Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “ Arifiye Belediyesi olarak ilçemiz genelinde kurulan tüm kurban satış alanlarında denetimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmesi için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Ekiplerimizin denetimleri bayram süresince de devam edecek. Bayram süresi boyunca satış ve kesim alanlarında ekiplerimiz vatandaşlarımıza destek olmak için canla, başla görevlerinin başında olacaklar. Arifiyemizde birlik ve beraberlik içerisinde bayramı karşılayacak ve kutlayacağız” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER