Arifiye Zabıtasından Stok ve Fiyat Denetimi

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, marketlere yönelik stok ve fiyatları denetledi…  

 Arifiye Zabıtasından Stok ve Fiyat Denetimi

 Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yağ fiyatları üzerindeki spekülasyonlar sonrasında vatandaşlardan gelen şikâyetleri değerlendirerek yerel ve zincir marketlerde denetimlerde bulundu.

Başkan Karakullukçu, son günlerde vatandaşlardan yağ fiyatlarına yönelik gelen yoğun şikâyetler üzerine denetimlerini sıklaştırdıklarını söyledi.
İlçe genelinde yaptıkları denetimlerde özellikle marketlerin depoları, stok durumlarının kontrolü ile marketlerdeki raf fiyatları ve kasa fiyatlarını karşılaştırdıklarını belirten Başkan Karakullukçu, “Fiyat ve stok istikrarı için sürekli sahadayız” dedi.

Denetimlerin aralıksız olarak devam edeceğini ve karşılaşılan tüm olumsuzlukların Ticaret İl Müdürlüğü’ne tutanakla iletileceğini vurgulayan Başkan Karakullukçu, “Fahiş fiyat ve stokçuluğa karşı denetimlerimiz sürüyor. Özellikle son günlerde vatandaşlarımızın yoğun şikâyetleri üzerine ekiplerimiz gerekli tüm kontrolleri yapıyor. Raf etiket fiyatları ile kasa fiyatlarının karşılaştırmasını yapıyoruz. Stokçulukla mücadele kapsamında da depoları kontrol ediyoruz. Denetimlerimiz aralıksız bir şekilde devam edecek. Arifiye Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olacağız” dedi.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER