Artan Şi̇kayetler Konuşuldu Müteahhitler Sedaş’a Gitti

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, SEDAŞ İcra Başkanı Necmi Odyakmaz’ı ziyaret ederek sektör temsilcilerinin sorunlarını aktardı

Artan Şi̇kayetler Konuşuldu Müteahhitler Sedaş’a Gitti

Sakarya, Bolu, Düzce ve Kocaeli’de yaklaşık 2 milyon elektrik kullanıcısına hizmet veren SEDAŞ ile ilgili şikayetler arttı. Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri sektör temsilcilerinin son dönemde yaşadığı sorunları aktarmak ve çözüm bulmak için SEDAŞ İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ı makamında ziyaret etti.  Başkan Bayrak sektör temsilcilerinin karşı karşıya kaldıkları sorunları aktarıp çözüm noktasında yardımcı olmalarını istedi. SEDAŞ İcra Başkanı Dr Odyakmaz, aktarılan sorunlarla ilgileneceğini, sektör temsilcileriyle buluşarak daha kaliteli hizmet için fikir alışverişinde bulunmak istediklerini ifade etti. 


Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Sektör temsilcilerinden bize iletilen sorunlara çözüm bulmak için kurumlarla görüşüyoruz. SEDAŞ ile ilgili de hizmet kalitesini yükseltmek ve sorunları gidermek için bir görüşme gerçekleştirdik. İcra Başkanımız Sayın Dr. Necmi Odyakmaz taleplerimizi dinledi. Sorunlara birlikte çözüm bulmamız gerektiği noktasında hem fikir olduk. Kendisini birliğimizde misafir ederek daha kaliteli ve hızlı hizmet için neler yapabileceğimizi konuşacağız. Bizim açımızdan verimli bir ziyaret oldu. Sayın Odyakmaz’a çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederiz” dedi.
 

Güven HASBAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER