ASKİ ile işbirliğimiz artarak devam edecek

SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, ASKİ Genel Müdürlüğü görevine atanan Prof. Dr. Cumali Kınacı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ASKİ ile işbirliğimiz artarak devam edecek

Dr. Rüstem Keleş, ASKİ ile işbirliğinin artarak devam edeceğini söyledi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, kısa süre önce Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevini yürütürken Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü görevine atanan Prof. Dr. Cumali Kınacı’ya ziyarette bulundu. ASKİ Genel Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen buluşmada Dr. Rüstem Keleş, Kınacı’ya yeni görevinde başarılar dilerken, Kınacı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İşbirliği ve istişare vurgusu
Dr. Rüstem Keleş, “Prof. Dr. Cumali Kınacı Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nda görev aldığı dönemde özellikle su yönetimi alanında başarılı çalışmalar ortaya çıkarmıştı. Bürokrat kişiliğiyle ciddi işlere imza atmasının yanı sıra akademisyen yönüyle de önemli hizmetler sunan Sayın Kınacı’ya ASKİ Genel Müdürlüğü görevinde başarılar diliyorum. Su ve Kanalizasyon İdareleri olarak hepimizin temel amacı su kaynaklarımızı koruyarak bol ve kaliteli suyu vatandaşlarımıza ulaştırmak. Bunun için ciddi ve büyük yatırımlar hayata geçiriyoruz. Yenilikleri takip ediyoruz. Bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunuyoruz. İnşallah ASKİ ile işbirliği ve istişarelerimiz artarak devam edecek” diye konuştu. ASKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali Kınacı ise, “Nazik ziyaretinden ötürü Sayın Keleş’e çok teşekkür ediyorum. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet yolunda işbirliğimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER