Ayçiçeği Vadisi’nde final gecesi

Büyükşehir Belediyesi Ayçiçeği Vadisi’nde bugün BMX Dünya Kupası’nın son etap yarışlarından sonra 18.00’da Emre Kaya konseriyle final gecesi yaşanacak.

Ayçiçeği Vadisi’nde final gecesi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde programlarına aralıksız devam ediyor. BMX Dünya Kupası ve MTB yarışlarının start aldığı vadide final gecesi yapılacak. 14.00’da başlayacak olan “supercross” yarışlarının sonunda 18.00’da ünlü şarkıcı Emre Kaya sahne alacak. 

Vadide final gecesi
Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz halk konseri için tüm hazırlıklarını tamamladı. Binlerce kişi tribünden ve vadideki diğer alanlardan konseri pandemi tedbirleri kapsamında izleyek. Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde 10 gündür devam eden yarışlar, EXPO Sakarya 2021 ve diğer etkinlikler final gecesiyle birlikte son bulacak. 

“Tüm Sakaryalıları bekliyoruz”
Büyükşehir Belediyeis’nden yapılan açıklamada, “Avrupa’nın en donanımlı bisiklet merkezi Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde dünyanın en prestijli yarışları BMX ve MTB Cup’a ev sahipliği yaptık. Bunun yanında fuar alanımızda yapılan EXPO Sakarya 2021 ve gösterilerle binlerce vatandaşımızı ağırladık. Bu gece konser programıyla yapacağımız final gecemize tüm Sakaryalıları bekliyoruz” denildi. 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER