Başkan Gündoğdu’dan Anneler Günü mesajı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu yayımladığı mesajla tüm annelerin gününü kutladı.

Başkan Gündoğdu’dan Anneler Günü mesajı

Başkan Gündoğdu mesajında, anneliğin, huzurlu ve mutlu bir toplumun temel harcı olduğunu belirtti. Evlatlarını canından ve ruhundan bir parça olarak gören ve tüm hayatını çocuklarının daha iyi olması için karşılık beklemeden harcayan en kutsal varlıkların anneler olduğunu belirten Başkan Gündoğdu, Annelerin hoşgörünün, fedakarlığın, şefkat ve merhametin adı olduğunu vurguladı.

Annelik duygusunun, tüm canlıların nefes alması kadar evrensel bir değer olduğuna dikkati çeken Başkan Gündoğdu, "Peygamber Efendimizin 'Cennet, annelerin ayakları altındadır' hadis-i şerifiyle payelendirdiği anne sevgisi dünyadaki en değerli sevgidir” diye konuştu.

Başkan Gündoğdu, mesajının devamında şunları kaydetti:

“Sonsuz sevgileri ve şefkatleriyle dünyamızı kuşatan kıymetli annelerimiz, bizlerin ilk öğretmenidir. Bizler, cennetin annelerin ayakları altında olduğuna inanan bir medeniyetin mensuplarıyız. Dünyanın en özverili insanları, omuzlarında sadece hayatın yükünü değil, evlatlarının yükünü de çeken annelerimiz bizler için her gün özel olmalı, onları yılın her anı mutlu etmeliyiz. Annelerimizin her an yanında olmak, gurur duyacakları evlatlar olmak, onlara verebileceğimiz en değerli hediyelerden biridir. Başlarımızın tacı, gönüllerimizin ilacı olan annelerimiz, merhameti, çileyi, sabrı ve fedakârlığı kendilerine aşk haline getirmiş yüce varlıklardır. Onları mutlu etmenin en güzel yolu da hak ettikleri sevgi, saygı ve ilgiyi onlardan eksik etmemektir. Bu duygularla ben öncelikle, üzerimde büyük emeği olan annem ve başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutluyor, en derin sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.”
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER