Başkan Kılıç 10 ocak çalışan gazeteciler günü'nü kutladı

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yayımladığı mesaj ile kutladı. 

Başkan Kılıç 10 ocak çalışan gazeteciler günü'nü kutladı

Mesajında basın mensuplarının kimi zaman zor şartlar altında fedakarca hizmet verdiklerini ifade ederek, “Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılmasını sağlamak için gece gündüz, yağmur çamur demeden emek veren tüm basın mensubu büyüklerimin ve kardeşlerimin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü gönülden tebrik ediyor ve kutluyorum” dedi. 


Medya ve basının önemine değinen Başkan Kılıç, “Medya gelişmiş ülkelerde toplumun geniş kesimlerini bir tuşla etkileyebilmekte ve yönlendirebilmektedir. Bu noktada basın kuruluşlarımızın, özgür, tarafsız, objektif bir şekilde görevlerini yerine getirmeleri, başta ülke menfaatlerimiz olmak üzere kamu düzenini, toplumsal dinamikleri ve mesleğin getirdiği ahlaki değerleri göz ardı etmemeleri büyük önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.


İlimizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında basın mensuplarımızın da gösterdikleri duyarlılık son derece önemlidir. Şimdiye kadar oluğu gibi bundan sonraki süreçlerde de basın mensuplarımızın aynı hassasiyet ile göreve devam edeceklerine gönülden inanıyor bu duygu ve düşüncelerle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.


 

Erenler Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER