Başkan Özen’den, İftar Sonrası Çay Sohbetleri

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen ve AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Meclis Üyesi Enes Serdar ve İlçe Yönetimi iftar sonrası ilçe esnafıyla her gün çay sohbetinde buluşuyor.

Başkan Özen’den, İftar Sonrası Çay Sohbetleri

Mahalle mahalle, sokak sokak gezerek Sapancalılarla bir araya gelen Başkan Özen, vatandaşlarla çay eşliğinde sohbet ederek talep ve sorunlarını dinliyor. Her zaman Sapancalılarla iç içe olma sözü veren ve bunu Ramazan’da da ihmal etmeyen Başkan Özen, gece geç saatlere kadar vatandaşlarla hasbihal ediyor.

İftar öncesi ve teravih namazı sonrası ziyaretlerimiz devam ediyor
İftar öncesi ve teravih namazı sonrası ilçe esnafını ziyaret eden Başkan Özen, iftar sonrası esnafla sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledi. Başkan Özen; “Mübarek bir aydayız, huzur, kardeşlik ve paylaşmanın en çok yaşandığı şu günlerde, çay eşliğinde sıcak ve samimi sohbetlerle halkımızla buluşmaya devam ediyoruz. Her zaman halkımızla iç içe olmayı önemsedik olduk, olmaya da devam edeceğiz. Halkla birlikte yapılan yerel yönetimin daha bereketli olacağını biliyoruz. Her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da dostluklarımız pekiştiriyor. Bu vesile ile yaptığımız çalışmaların sonuçlarını vatandaşlarımızla birlikte değerlendirme imkânı buluyoruz” diye belirtti.

İlçe esnafı Başkan Özen’in, her zaman esnafın yanında olup birlikte istişare etmesini ve yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getirip çalışmalarında başarılar diledi.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER