Başkan Sarı, birim müdürleri ile toplantı yaptı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleriyle, 2019 yılı değerlendirme toplantısı yaptı.

Başkan Sarı, birim müdürleri ile toplantı yaptı

Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye Birim Müdürleri ile bir araya gelerek 2019 yılı içerisinde yapılan çalışmalar ve 2020 yılı için hedefledikleri hizmetler hakkında bilgi aldı. Gerçekleşen müdürler toplantısına Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. 


2019 yılının genel değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda açılış konuşmasını yapan Başkan İshak Sarı; “2020 yılının ilçemize ve tüm personellerimize hayırlı olmasını diliyorum. Toplantı öncesinde birim sorumlularımızın tümünden 2019 yılı içerisinde yaptıkları çalışmaları özetleyen bir rapor istemiştik. Bu raporları inceledik. Genel olarak sistemi işler duruma getirdiğimiz kanaatindeyim. Umarım 2020 yılı içerisinde de mevcut performansımızı arttırarak çalışmalarımızı devam ettiririz. 10 aylık süreç içerisinde maksimum tasarrufla kaliteli hizmetleri hataya geçirdik. Önümüzdeki dönemlerde de öz kaynaklarımızı en tasarruflu biçimde kullanarak en kaliteli hizmeti halkımıza yansıtacağımızı düşünüyorum” dedi. 


Belediye birim müdürlerini tek tek dinleyerek 2019 yılının değerlendirmesini alan Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemiz genelinde halkımıza yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için Belediye birim müdürlerimizle düzenli olarak 15 veya 20 gün aralıklarla bir araya geliyoruz. Yapılan toplantılarda hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak hem personellerimizin çalışma düzenini hem de hayata geçirilen hizmetlerimizi kontrol ediyoruz. İlçemize daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.
Karasu Belediyesi Basın Servisi


 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER