Başkan Sarı, Emekli Olan Personele Plaket Takdim Etti

Karasu Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğünde görev süresini tamamlayarak emekli olan Nazan Püskül’e plaketini Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı verdi.

Başkan Sarı, Emekli Olan Personele Plaket Takdim Etti

Nazan Püskül’ü makamında kabul eden Başkanı İshak Sarı, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.
Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen programa Başkan İshak Sarı, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Erbatan, Hüdaver Ağun ve İsmail Karakaş katıldı. Başkan İshak Sarı, 31 yıllık mesleki kariyerini Karasu Belediyesi’nde noktalayarak emekli olan Nazan Püskül’ü tebrik ederek bundan sonraki yaşamında mutluluklar diledi.


Plaket töreninde kısa bir açıklama yapan Püskül; “Karasu Belediyesi benim ikinci ailem gibiydi. Bundan sonra da öyle kalacaktır. Çalışma hayatım boyunca önceliğim disiplinli çalışmak olmuştur. Bu çalışma prensibini etrafıma da yaymaya gayret gösterdim. Karasu Belediyesi çatısı altında çalışmaktan her zaman onur duydum. Sunmuş olduğunuz plaket için teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum” dedi. 
Püskül’e plaketini takdim eden Başkan İshak Sarı; “Uzun yıllar boyunca kurumumuza mesai harcadınız, emek verdiniz. Gösterdiğiniz çalışma ahlakı sebebiyle sizlere bir kez daha teşekkür ediyor, emeklilik hayatınızda sağlık ve huzur diliyorum” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER