Başkan Sarı, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Başkan Sarı; “Bizim en büyük gücümüz halkımızdır. Sürekli onlarla beraber olma yolundayız. Esnaf ve vatandaşlarımızın bize vermiş olduğu destekle beraber daha modern ve daha yaşanılabilir bir Karasu’yu hep birlikte oluşturacağız” dedi.

Başkan Sarı, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Esnaflarla bir süre sohbet ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Sarı, gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde gelen talepleri değerlendiriyor.
Karasu esnafıyla bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı, hem esnaflarla sohbet ediyor hem de gelen istekleri değerlendiriyor. Karasu’nun kalkınması için hep birlikte çalışacaklarını ve elde edilecek başarıda ise esnafın ve halkın çok önemli bir etkisi olacağına değinen Başkan Sarı; “İlçemiz için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her fırsatta esnaflarımızı ziyaret ederek onların isteklerini dinleyip, projelerimizi kendilerine aktarıyoruz” dedi.


Karasu Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden itibaren yoğun bir çalışma temposuna giren Başkan İshak Sarı, fırsat buldukça esnaf ve vatandaşları ziyaret ediyor. Başkan Sarı düzenlediği ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada; “Bizim en büyük gücümüz halkımızdır. Sürekli onlarla beraber olma yolundayız. Karasu Belediyesi olarak halkımıza her zaman yakın olduk ve yaptığımız ziyaretlerle yakın olmaya devam edeceğiz. Bizim tek düşüncemiz İlçemiz Karasu’yu bir adım daha ileriye taşımak. Bu amaca ulaşmak için halkımızın talep ve isteklerini yerinde görmek istedik. Bir taraftan vatandaşlarımıza yaptığımız ziyaretler devam ederken diğer taraftan da esnaflarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Düzenlediğimiz ziyaretlerden aldığımız memnuniyet bizlere daha çok güven veriyor. Esnaflarımız da bu ziyaretlerimizden memnun kaldıklarını dile getiriyorlar. Kısa süreli ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER