Başkan Tever ve Başkan Kılıç Sanayi Esnafı ile iftar açtı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Atatürk Sanayi Sitesinde esnafın iftar sofrasına misafir oldu.  

Başkan Tever ve Başkan Kılıç Sanayi Esnafı ile iftar açtı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve İlçe Başkanı Erdal Köse gün boyu ilçe genelinde ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı, il koordinatörleri ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Erenler İlçe Sağlık Müdürü Mümtaz Seyda’yı ve 112 Acil Komuta Merkezi’ni ziyaret ile başlayan program Türk Kızılay Erenler Şube Başkanı Ahmet Özgedik ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ile devam etti.

GÜN BOYU PROGRAMLAR
Kurum ve dernek ziyaretlerinin ardından program Merkez Mahallesi esnaf ziyareti, eski il başkanlarından Davut Terzioğlu’nu, Acar ve Erkara ailelerini ziyaret ile devam etti. Program Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘İftara Beş Kala’ etkinliğinin ardından Atatürk Sanayi Sitesi’nde gerçekleşen iftar programına katılım ile son buldu.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Ziyaretlerde konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “33 mahallemizin her bir sokağına hizmet götürebilmek ve ilçemize değer katabilmek için tüm gücümüz ve gayretimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geride kalan süreçte gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımıza yenilerini ekleyerek Erenler’imize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

ASFALT ÇALIŞMALARI KALDIĞI YERDEN DEVAM
Başkan Kılıç, “Geride kalan 3 yıla baktığımızda ilçemizin alt ve üst yapısında ciddi anlamda çalışmalar gerçekleştirdik. Bu yılda asfalt sezonunun açılması ile birlikte cadde ve sokaklarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra ilçemizde kültür ve sanat etkinlikleri de pandeminin sona ermesi ile başladı” dedi.  

VATANDAŞLAR İLE GÖNÜL GÖNÜLE
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Ramazan ayı ilçe ziyaretlerimize Erenler ile devam ettik. Erenler’de hemşehrilerimize yaptığımız aile ziyaretleriyle sevgiler ve mutluluklar paylaştıkça çoğaldı, üzüntüleri ve sıkıntıları da paylaştıkça azaldı. AK Parti kadroları olarak Ramazan ayında tüm unsurlarımızla birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya devam ediyoruz. Milletin partisi olan AK Parti’nin milletimizin gönlündeki yerini daha da güçlendirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. 

TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Tever, “Atatürk Sanayi Sitesi esnaflarımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum. İftar sofralarında yakaladığımız birlik ve beraberlik ruhunu çalışmalarımıza yansıtacağız. Erenler’de bizleri muhabbetle karşılayan, Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm hemşehrilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin” dedi. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER