Başkan yardımcısı demirtaş Gazetecilerin gününü kutladı...

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle Ferizli’de görev yapan basın kuruluşu temsilcilerini ziyaret eden Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş, gazetecilerin gününü kutladı.

Başkan yardımcısı demirtaş  Gazetecilerin gününü kutladı...

Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle,  AA Sakarya Bölge Müdürlüğü Muhabiri Yenigün Temsilcisi Erol Ulu, Ferizli Haber Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Üstübi, AHA Yayımcılık Sahibi Ferizli Gündemi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Usta’yı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Teşekkür etti

Gazeteciliğin zor ve çok önemli bir meslek olduğunu, özverili ve kutsal çalışmaları nedeniyle basın mensuplarına teşekkür borçlu olduklarını belirten Başkan Yardımcısı Demirbaş, basın mensuplarına doğru, ilkeli, tarafsız haber anlayışıyla yaptıkları hizmetler nedeniyle teşekkür etti. 

İlçenin tanıtımında emek veren, ilçenin olumlu ve yapıcı haberlerini gündeme taşıyan basın mensuplarına yayın hayatında başarılar dileyerek, işlerinde kolaylıklar dileyen Demirbaş, bizlerde belediye olarak, elimizden geldiğince, gücümüz nispetince yerel basınımızın her zaman yanında olacağız. Bu vesileyle tüm gazeteci arkadaşlarımızın gününü tebrik ediyorum, dedi.
Ferizli’de faaliyet gösteren basın mensupları bu anlamlı gün nedeniyle kendilerini unutmayıp ziyaret etmesinden dolayı Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş’a teşekkür ettiler. 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER