Başkan Yüce Hendek Belediyesinde Müjdeyi Verdi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Yüce Hendek Belediyesinde Müjdeyi Verdi

Hoş geldiniz konuşması yapan Başkan Babaoğlu, “Sakarya emin ellerde” mesajı verdi. Başkan Yüce ise, “Hendek Belediyesi bizim kardeş belediyemizdir” diyerek 2022 yılında tüm grup yollarının asfalt olacağının müjdesini verip, hizmetlerin artacağını söyledi. Ziyarette ayrıca Cumhur İttifakı vurgusu yapıldı 

ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI 
Belediye binası girişinde çiçeklerle karşılanan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi Başkan Babaoğlu’nun yanı sıra MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Başkan Yardımcıları ve belediye personelleri karşıladı. Ziyarette AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Fevzi Gürsoy, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar, Hendek Belediye Meclis üyeleri ve partililer yer aldı. Ziyarette hoş geldiniz konuşması yapan Başkan Babaoğlu, “ Sizleri ilçemizde ağırlamaktan çok büyük mutluluk duyuyorum” diyerek söze başladı. 

BABAOĞLU: CANSİPERANE ÇALIŞIYORUZ  
Babaoğlu, “Özellikle Sakarya’mız son üç yılda tarım, hayvancılık, şehircilik, imar, yol, altyapı ve üst yapı gibi birçok konuda Sayın Başkanımız Ekrem Yüce önderliğinde çok büyük aşamalar kaydetti. Önümüzdeki 2 yıl bu çalışmalarımızı hep birlikte zirveye taşıyacağız. Tabi her şey bir plan ve program dahilinde ilerliyor. Biz bunları çok biliyoruz. Büyükşehir Belediyemiz Sakarya’nın her bir karışına hizmet götürüyor. Bunlar sırasıyla olacak. Sakarya’mız her geçen gün büyüyor. Cumhur İttifakının 2023 seçimlerinde başarılı olması adına şahsım ve teşkilatım adına cansiperane çalışacağız. Biriz beraberiz. Sakarya emin ellerde inşallah. Ziyaretleriniz ve gayretleriniz için çok teşekkür ediyorum. Tüm ekibinizle birlikte başarılar diliyorum. Bizler yanındayız, arkanızdayız” dedi

EKREM YÜCE: HER ALANDA BERABERİZ 
Başkan Turgut Babaoğlu’na teşekkür ederek söze başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise, “ Biz Cumhur İttifakıyız, biriz bütünüz.Hendek’te olmaktan mutluyum. Başkanımızın bahsettiği gibi öncelik sırasına göre bir seferberlik başlattık. Şükürler olsun şu ana kadar ciddi altyapı, üst yapı ve sosyal donatı alanlarıyla hizmetlerimizi gerçekleştirdik. 2022 yılında inşallah grup yolu olarak asfaltlanmamış yol kalmayacak. Bu çok hızlı çok güçlü çok heyecanlı çalışacağımız günlerin müjdesidir. İlçe Belediyemiz bizim kardeşimizdir. Belediyemizin ihtiyaç olduğu yerde biz katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bizim ihtiyaç duyduğumuz yerde de Hendek Belediyemizden destek alıyoruz. Bu şekilde dayanışma içerisinde çalışmalarımız artarak devam edecek.Hendek’imizin bir yıl sonra çok farklı bir Hendek olduğunu beraber göreceğimize inanıyorum. Sıcak ilgi, karşılama nedeniyle başkanıma teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

MUHTARLAR DERNEĞİ 
Konuşmaların ardından Babaoğlu günün anısına Ekrem Yüce’ye hediye takdim ederken, daha sonra Tüm Hendek Muhtarlar Derneği ziyaret edildi. Burada Dernek Başkanı Kadir Yağlı, Dernek Yönetimi ve muhtarlar tarafından karşılanan Yüce, Babaoğlu ve beraberindeki heyet çalışmaları değerlendirdi. Başkan Ekrem Yüce Hendek’e yapılan çalışmaları tek tek anlatarak muhtarları bilgilendirdi ve çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi. Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde devam eden toplantı sonunda kısa süre içinde muhtarlarla toplantı yapılması kararlaştırıldı. Temasların ardından Başkan Yüce Hendek’ten ayrıldı. 

 

Hendek Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER