‘Bir Kitapta Sizden Olsun’ Kampanyasına Destek

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesinde açılan kütüphaneye kitap desteği sağladı.

‘Bir Kitapta Sizden Olsun’ Kampanyasına Destek

Belediye Başkanı İshak Sarı, kampanyayla ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Karasu Belediyesi olarak eğitimi ön planda tutan bir anlayışla, okullarımıza ve öğrencilerimize imkânlarımız ölçüsünde destek olmaya devam ediyoruz. Ayrıca, ihtiyaçlar doğrultusunda okul binalarımızın fiziki şartlarını iyileştirme çalışmalarımız da sürüyor. Bu uygulamayı başlatırken öğrencilerimiz için en büyük ve en değerli hediye kitaptır düşüncesinden yola çıktık. Öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlıklarını ve kitap sevgilerini artırmak amacıyla okul kütüphanemize desteğimizi gerçekleştirdik. Eğitim yuvalarımız her zaman önceliğimizdir ve okullarımıza destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Sarı’ya Teşekkür Ziyareti”
Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Güven, Müdür Yardımcısı Adem Arslan, Tarih Öğretmeni Safiye Özcan, Okul Aile Birliği Başkanı Naci Topçu ve tüm öğrencileri temsilen Pınar Ilgın Tatlı Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret ederek kitap desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler. 
Ziyaret sonrası açıklama yapan okul Müdürü İsmail Güven; “Geçtiğimiz haftalarda okulumuzda kütüphane açılışımızı yaptık. Açılış sonrası kitap desteği sözü aldığımız Belediye Başkanımız Sayın İshak Sarı, 200 kitabı okulumuz kütüphanesine ulaştırdı. Okulumuza göstermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER