Bize düşen görev işimizi en iyi yapmak

Yerelsen eğitim seminerinde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı ve Yerelsen Genel Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın mücadelesi ortada.

Bize düşen görev işimizi en iyi yapmak

Biz Cumhurbaşkanımıza ve bu mücadeleye halel getirecek olursak bunun hesabını ödeyemeyiz. Milletimize karşı sorumluluğumuz büyük ve bu sorumluluğun farkındayız. Bize düşen tek bir görev var, işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmak. Önümüzde 2019 seçimleri var. Kalan süreyi çok iyi bir şekilde değerlendirecek, daha fazla çalışacak ve başaracağız” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Genel Başkanlığı’nı yaptığı YERELSEN tarafından düzenlenen eğitim programına katıldı. Sendikaya üye belediye başkanları ve bürokratların katıldığı programın açılış konuşmasını yapan Başkan Toçoğlu, “25 Temmuz 2005 tarihinde Türkiye genelinde faaliyet göstermek üzere kurulan YERELSEN bugün itibari ile 28 ilde toplam 87 üyesi bulunan bir işveren sendikasıdır” dedi.
 
Profesyonel bakış açısı

Başkan Toçoğlu, “Yaptığı her çalışmayı kamu menfaatini gözeten bir hassasiyetle sürdüren sendikamız; her geçen gün başarısına başarı katarak faaliyetlerinin çıtasını yükseltmektedir. Kuruluş amacına yönelik çalışmalar sürdüren sendikamız, profesyonel bakış açısı ve uzman ekibi ile Türkiye genelinde her yıl onlarca toplu iş sözleşmesi görüşmelerini yürütmektedir. Sendikamız toplu iş sözleşmesi görüşmelerini yürütmekle sınırlı kalmayıp belediyelerimizin insan kaynakları ve personel birimlerine iş mevzuatı alanında uygulamaya yönelik danışmanlık hizmeti vererek destek olmuştur” diye konuştu.

Sorumluluğumuz büyük
Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde tamamlandı: “Sayın Cumhurbaşkanımızın mücadelesi ortada. Biz Cumhurbaşkanımıza ve bu mücadeleye halel getirecek olursak bunun hesabını ödeyemeyiz. Milletimize karşı sorumluluğumuz büyük ve bu sorumluluğun farkındayız.  Bize düşen tek bir görev var; işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmak. 2019 seçimlerine doğru yol alıyoruz. Bu sürecin önemini Sayın Cumhurbaşkanımız her fırsatta ifade ediyor. Kalan süreyi çok iyi bir şekilde değerlendirecek, daha fazla çalışacak ve başaracağız” ifadelerini kullandı.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER