Durmuş’tan LGS Teşekkürü

İlimizdeki tüm ortaokullarda başarıyla gerçekleşen sınav sonrasında İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımladı.

Durmuş’tan LGS Teşekkürü

Öğrencilerin ve ailelerin LGS heyecanını paylaşan Durmuş gün boyu sınavın yapıldığı okulları Bakanlık Temsilcisiyle birlikte gezdi. 
 
Millî Eğitim Müdürlüğü olarak sınav öncesinde tüm okullara nefes egzersizleriyle ilgili video gönderdiklerini ifade eden Durmuş öğrencilerimizin sınav esnasında yaşayabilecekleri gerilimleri azaltacak nefes egzersizi uygulamasının rehber öğretmenler tarafından 45 dakikalık arada yaptırılmasından büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.
 
İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş sınavın tüm okullarımızda sorunsuz tamamlanmasının ardından yayınladığı mesajda herkese teşekkür etti.  
 
Durmuş’un yayımladığı mesaj şöyle:
 
“Tüm okullarımızda sınavın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının mutluluğunu yaşıyorum. Gerekli tedbirlerin alınması ve maske-mesafe-temizlik gibi kuralların uygulanması konusunda öncelikle okul müdür ve müdür yardımcılarıma; okul giriş ve çıkışlarındaki hassasiyetleri ve sınav esnasındaki titizlilikleri için değerli öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Her başarı, ekip işidir; okul ve temizlik personelleri, jandarma ve emniyet güçlerimiz ile sınava müdâhil olan tüm paydaşlara teşekkür ediyorum. 
 
Ve sevgili çocuklar, sizlere de geçmiş olsun demek istiyorum. Eminim ki elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Dün de söylemiştim; sonuç ne olursa olsun, biricik yavrularımızsınız. Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur.”
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER