Esnafımız Adapazarı’mızın Mayasıdır

Adapazarı Belediyesi Geleneksel Altın Esnaf Belgesi Takdim Programında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mız, şehrin kalbidir, ticaretin ve bereketin, dayanışmanın ve muhabbetin adresidir.

Esnafımız Adapazarı’mızın Mayasıdır

Çok sevdiğimiz Adapazarı’mıza güzellikler daha çok hâkim olsun gayretiyle her zaman esnafımızla birlikte olacak ve bu birlik ve beraberlikle çok çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Altın Esnaf Belgesi Takdim Programı
Adapazarı Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından organize edilen, Oda temsilcileri ile istişare edilerek belirlenen, Adapazarı sınırları içerisinde tüm yasal yükümlülüklerini ve sorumluluklarını yerine getiren esnafları takdir ve teşvik için düzenlenen, 2021 yılı Altın Esnaf Belgesi Takdim Programı, Başkan Mutlu Işıksu’nun ev sahipliğinde, Adapazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Esnafımız Pırlantadır
Buluşmanın esnafa moral verdiğini belirten SESOB Başkanı Alişan, Başkan Işıksu’ya teşekkür etti. Esnafların her birinin pırlanta olduğunu vurgulayan Alişan, “Mutlu Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz, esnafımızın her zaman yanında ve desteğini hep gösteriyor. Bizim esnafımızın her biri çok kıymetlidir, birer pırlantadır. Bu özel program da bizleri çok memnun etmektedir. Başkanımız Mutlu Işıksu’ya ve ekibine tüm esnaflarımız adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Adapazarı Ticaretin ve Bereketin Adresidir
Düşünceleri için Alişan’a teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mız, şehrin kalbidir, ticaretin ve bereketin, dayanışmanın ve muhabbetin adresidir. Çok sevdiğimiz Adapazarı’mıza güzellikler daha çok hâkim olsun gayretiyle, her zaman esnafımızla birlikte olacak ve bu birlik ve beraberlikle çok çalışmaya devam edeceğiz. Belge alan kıymetli esnaflarımızı tebrik ediyoruz. Ticaretin nabzının attığı yer olan, şehrin kalbi Adapazarı’mızda çok daha nitelikli çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kimler Katıldı?
Programa, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan; Kuaför ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Ali Ak, Kahveciler Odası Başkanı Mehmet Altay, Lokantacılar, Aşçılar, Kebapçılar ve Köfteciler Odası Başkanı Serdar Gök, Şekerciler Odası Başkanı Suat Demirel, Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Levent Büyükdemir ile belge alan esnaflar; Meryem Kızıl, Özkan Kaplan, Nesrin Yıldırım, Nazmi Yaman, Vehbi Aydın ve Enes Pamuk katıldı.

Belgeler Takdim Edildi
Konuşmaların ardından esnaflara belge ve hediyelerini Başkan Işıksu ve Alişan ile oda başkanları birlikte takdim etti.

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER