Ferizli Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Ferizli Belediye Meclisi Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısı Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında yapıldı.

Ferizli Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Ferizli Belediyesi, Ekim ayı meclis toplantısında 3 gündem maddesini görüşerek, karara bağladı.
Meclis üyeleri, Ermenistan’a karşı toprak bütünlüğünü korumak adına mücadele veren Kardeş ülke Azerbaycan’a ve Azerbaycan ordusuna destek verdi.

Dualarımız kardeş ülke Azerbaycan ile birlikte
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, gündem maddeleri görüşülmeden önce yaptığı konuşmada, “Ermenistan tarafından işgal edilmiş topraklarını geri almak için Kardeş ülkemiz Azerbaycan ordusu büyük mücadele veriyor. Rabbim onları muzaffer kılsın. Türk milleti olarak dualarımız kardeşlerimizle birlikte” ifadelerini kullandı. 

Kapalı Pazar yeri için yer teslimi yapıldı
Kapalı Pazar yeri sözleşmesinin, ihaleyi alan firma ile yapılığını ve yer tesliminin çevre ve şehircilik il müdürlüğü tarafından gerçekleştiğini açıklayan Başkan Gündoğdu, " 180 iş gününde tamamlanması planlanan Kapalı Pazar yeri şantiyesi inşallah hafta sonuna kadar kurulacak. Hayırlı ve uğurlu olsun. Ferizli’yi layık olduğu yere getirmek için elimizden geleni hep beraber sonuna kadar yapacağız" dedi.
Gündem

Daha sonra gündem maddeleri tek tek görüşülerek oylandı. 
Gündemin birinci maddesinde yer alan ‘Ferizli Asliye Hukuk Mahkemesinde Belediyemiz aleyhinde görülmekte olan 2020/166 Esas numaralı tapu iptali ve tescili davasında Belediye Başkanına yetki verilmesi’ ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi oybirliği ile hukuk komisyonuna havale edildi.   
Gündemin ikinci ve üçüncü maddesinde görüşülen “2464 Sayılı kanun gereği 2021 Mali yılı Gelir Tarifesinin belirlenmesi” ve “Belediyemizin 2021 Mali yılı Bütçesini görüşülmesi” ile ilgili Mali Hizmetler müdürlüğünün teklifleri oybirliği ile plan bütçe komisyonuna havale edildi. 
Ferizli Belediye Meclisi Ekim ayı 2. oturum toplantısını 09 Ekim 2020 Cuma günü saat 10.00'da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.


 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER