Ferizli belediyesi şubat ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

Ferizli Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında, meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda 4 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Ferizli belediyesi şubat ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

Toplantı bir önceki aya ait karar özetinin okunup oylanması ile başladı.
Başkan Gündoğdu toplantının açılışında belediyenin yaptığı çalışmaları değerlendirdi. Ardından mecliste görüşülmesi gereken gündem maddelerine geçildi.
“Gündem”
Gündemin 1 ve 2. maddeleri hukuk ve imar komisyonundan geldiği şekliyle oybirliği ile kabul edildi. 3. Madde de yer alan “Ferizli Asliye Hukuk Mahkemesinde Belediyemiz aleyhinde görülmekte olan tapu iptali ve tescili davalarının görüşülmesi” ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi oybirliği ile hukuk komisyonuna havale edildi. 4. madde de ise “Belediyemiz emir ve yasakları yönetmeliğinin düzenlenmesi” ile ilgili Zabıta Müdürlüğünün teklifi aynı şekilde oybirliği ile hukuk komisyonuna havale edildi. 
Toplantının dilek ve temenniler kısmında konuşan Başkan Gündoğdu şunları aktardı:
“Ferizli, Elazığ ve Malatyalı kardeşlerimizin yanında”
Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem sonrası depremzede vatandaşlara ulaştırılmak üzere başlattıkları kampanyada toplanan ihtiyaç malzemelerinin bölgeye ulaştığını aktaran Başkan Gündoğdu, kampanyaya duyarsız kalmayan Ferizli halkına teşekkür etti.
“Evlatlarımız ülkemizin geleceği”
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ikinci döneminde de öğrencilere başarılar dileyerek, “Bugün okullarımız ikinci dönem eğitim öğretime başladı. Evlatlarımız hepimizin, ülkemizin geleceğidir. Onlara 2. yarıyılda başarılar diliyorum. Onları en iyi eğitim bilgileriyle donatacak olan öğretmen arkadaşlarımıza her zaman güvendik, güveniyoruz. Umut ediyorum ki sağlıklı, huzurlu bir eğitim ve öğretim yılını geride bırakırız” dedi.
“Şanlı ordumuz bizim gözbebeğimizdir”
İdlib de şehit olan 4 Kahraman Mehmetçiğimiz için Allah’tan rahmet ve ailelerine baş sağlığı dileyen Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Ordumuz bizim göz bebeğimiz. Kahraman Mehmetçiğimiz İdlib de büyük bir mücadele veriyor. Bizlerin evlerimizde rahat ve güven içinde uyuması için. Bütün şehitlerimiz bu ülkenin varlığı, dirliği ve bayrak için kanlarını veriyor. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ordumuzun, şehit ailelerimizin ve asil milletimizin başı sağ olsun. Yakınlarına ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize sabır diliyorum. Yaralanan gazilerimize acil şifalar diliyorum. Şanlı ordumuz bu mücadeleden de başarıyla çıkacaktır, adı ne olursa olsun, ister rejim unsurları olsun, ister YPG, ister PYD olsun, ister başka unsurlar olsun zamanında da 7 düvelle mücadele etmiş olan şanlı ordumuz bu mücadeleyi de Allah’ın izniyle kazanacaktır. Bundan hiçbir şüphemiz yoktur, ordumuzun her zaman yanındayız” diye konuştu.
Başkan Gündoğdu, Ferizli’ye verilen hizmetler ve alınan kararlar noktasında gerekli hassasiyeti göstererek uyum içerisinde çalışan meclis üyelerine teşekkür etti. Gündoğdu, toplantıda alınan kararların ilçeye hayırlı olmasını dileyerek sözlerini noktaladı.
Şubat ayı meclisi toplantısı, grup sözcülerinin partileri adına dilek ve temennilerini iletmesinin ardından sona erdi. 
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER