Ferizli’de 30 Ağustos zafer bayramı törenle kutlandı

30 Ağustos Zaferi'nin 100’üncü yıl dönümü Ferizli’de törenle kutlandı.

Ferizli’de 30 Ağustos zafer bayramı törenle kutlandı

Ferizli Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ile başlayan törende Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizin anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından, Kaymakam Hasan Balcı, makamında protokolün tebriklerini kabul etti.

Ferizli’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıldönümü dolayısıyla Atatürk Anıtı'nda çelenk sunma töreni düzenlendi. Ferizli Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı’na sırasıyla Kaymakamlık ve Ferizli Belediye Başkanlığı çelenkleri bırakıldı. Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı ve Ferizli Belediye Başkanlığına Vekâlet eden Halim Kılkış’ın çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Ferizli Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Serdar Koç tarafından yapılan günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından, Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı, makamında protokolün tebriklerini kabul etti. Tören, tebriklerin kabulünün ardından sona erdi.

30 Ağustos Zaferi Çelenk Sunma Törenine, Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı, Ferizli Belediye Başkan Vekili Halim Kılkış, Jandarma Komutanları, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar, STK Temsilcileri ile askeri ve sivil erkan katıldı. 
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER