Ferizli’de başarılı öğrenciler geziyle ödüllendirildi

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısında başarılı olan 30 öğrenciye yönelik İstanbul gezisi düzenledi.

Ferizli’de başarılı öğrenciler geziyle ödüllendirildi

1 günlük gezi programında öğrenciler yarıyıl tatilinde, İstanbul’un tarihi turistlik yerleri, kültürel yerleri gezip görme şansı yakaladı. Gezi kapsamında öğrenciler, Sultan Ahmet Camii, Ayasofya Müzesi, Çamlıca Camii, Topkapı Sarayı, Panorama 1453 ve Yere Batan Sarnıcı’nı gezdi. 
“Başarı sizden tatil bizden”
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, belediyecilikte eğitimi öncelediklerini hatırlatarak, başarılı öğrencileri motive etmek ve onları ikinci döneme hazırlamak adına böyle bir gezi gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Gündoğdu başarılı öğrencileri ödüllendirmeye devam edeceklerini belirterek, “geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Yeter ki onlar başarılı olsunlar, başarıyı her zaman destekleyeceğiz” dedi.
“Geleceğe umutla bakıyoruz”
Sorumluluk sahibi ve çalışkan gençler sayesinde geleceğe umutla baktıklarını vurgulayan Başkan Gündoğdu, “başarılarıyla göğsümüzü kabartan tüm gençlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu vesileyle 3 Şubat Pazartesi başlayacak 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminin, fedakâr öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimize ve en önemlisi de gözbebeğimiz olan sevgili öğrencilerimize hayır getirmesini diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER