Feslihan ve Çıvak’a Muhtarlardan Jest

2012 yılı Vali Yardımcıları ve Kaymakam Kararnamesi ile ilçeden ayrılan Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve beş yıllık görev süresinin ardından Sarıyer’e tayin olan Mal Müdürü Şener Çıvak’a son jest Kocaali köy ve mahalle muhtarlarından geldi.

Feslihan ve Çıvak’a Muhtarlardan Jest
Mithat Sarı başkanlığında Kocaali muhtarları tarafından Kaymakam Feslihan ve Mal Müdürü Şener Çıvak için Kardeşler Öz Adana Kebap Salonu’nda akşam yemeği organize edildi.

Programa tüm köy ve mahalle muhtarlarının yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Alparslan Avşar, Emniyet Amiri Önder Kavak, İl Genel Meclis Üyesi Halit Depe, Nüfus Müdürü Yücel Tekcan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Talat Ak, daire amirleri ve kaymakamlık personeli katıldı. Program yaklaşık iki saat sürdü. Düzenlenen davetten dolayı muhtarlara teşekkür eden Kaymakam Feslihan, Kocaali’deki idare kurumları arasında ciddi bir dayanışma olduğunu ve bu birlikteliğin güçlenerek devam etmesi halinde ilçenin kısa zamanda önemli mesafe kat edeceğini söyledi.

Yurt dışı görevinden dolayı ataması gerçekleşen Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan ve Sarıyer Mal Müdürlüğü görevine tayin olan Şener Çıvak geçtiğimiz Cuma günü ilçeden ayrıldı.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2013, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER