Genç MÜSİAD 'da büyük buluşma

Genç MÜSİAD Sakarya ev sahipliğinde gerçekleşen Bölgesel 3T (Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap) programına birçok ilden yoğun katılım gerçekleşti.

Genç MÜSİAD 'da büyük buluşma

Genç MÜSİAD’ın en önemli projelerinden birisi olan 3T (Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap) programını Genç MÜSİAD Sakarya geçtiğimiz gün bölgesel olarak yoğun katılımla MÜSİAD Sakarya şube binasında gerçekleştirdi. Genç iş insanlarının kendini ve işini tanıttığı, ardından da ikili görüşmelerin yapıldığı programa Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yunus Furkan AKBAL da katılım sağladı. Programa ayrıca Genç MÜSİAD Almanya Nürnberg, İstanbul, Düzce, Kocaeli, İnegöl, Eskişehir ve Gebze’den Şube Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri yoğun katılım gösterdi.


Açılış ve selamlama konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Enes BOZ, ‘’Bölgesel 3T Programları birçok farklı ilden iş insanlarını bir araya getiren ve çapraz ticaret yapma fırsatını yakaladığımız çok önemli bir programdır. Daha önce yapılan 3T’lerde birçok ticarete imza atıldı, inşallah bugün de burada birçok arkadaşımız için yeni iş fırsatları doğacaktır. Programa hazırlık sürecinde öncelikle Genel Merkez ekibine ve Yönetim Kurulumuza ayrı ayrı teşekkür ediyorum, bu programlar ekip işidir ve çok şükür ki bugün de ekip olarak çok iyi hazırlandık ve güzel bir program olacağını ümit ediyorum. Bizleri kırmayıp programımıza katılan Genç MÜSİAD Genel Başkanımıza, farklı illerden gelen değerli Başkanlarıma ve burada olan tüm katılımcılara da ayrı ayrı teşekkür ediyorum’’ dedi.


Programla alakalı konuşma yapan Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yunus Furkan AKBAL, ‘’ MÜSİAD kurulduğu günden bu yana birçok alanda onlarca faaliyet göstermiştir, bunların hepsinin temelinde bir hedef vardır ve hedefe ulaşmak için çaba göstermiştir. Bu 3T programlarının çıkış noktası da ticarette hedefe ulaşmaktır. Bugün de programa birçok farklı şehirden arkadaşlar geldi, hem kendi ticaretlerimiz hem de diğer ekip arkadaşlarımızın işleri için bugün burada görüşmeler yapacağız. Ülkemizin mevcut ekonomik durumunda da yalnız başına büyümemiz pek mümkün olmayabiliyor, hep beraber, birlik olarak hareket etmemiz lazım, kendiniz için de diğer arkadaşlarınız için de maksimum verim almaya çalışın’’ diyerek sözlerine son verdi.
 

Sakarya MÜSİAD

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER