Gençlik Merkezleri Standına İlgi Büyük

Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nin hemen yanında bulunan alanda hazırlanan Sakarya EXPO 2020’nin açılışı yapıldı. 

Gençlik Merkezleri Standına İlgi Büyük

2020 Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonasına ev sahipliği yapan Sakarya, EXPO sayesinde yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlere faaliyetlerini ve tanıtımlarını sunacak. Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, İlçe Belediye Başkanları, STK temsilcileri, Büyükşehir bürokratları, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı. Program sonunda kurdele kesilerek EXPO 2020’nin açılışı gerçekleşti.

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı Gençlik Merkezi Standını ziyaret etti 

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerince, Sakarya EXPO 2020 alanında stand açıldı. Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve diğer davetliler, Gençlik Merkezi standını gezdi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Gençlik Merkezi Müdürleri Yavuz Çangır ve Ali Okur, davetlilere Gençlik Merkezlerinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım gençlerle Masa Tenisi branşında, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce golf branşında hünerlerini sergiledikten sonra, mas güreşi yapan gençleri izlediler. 

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Gençlik Merkezi tanıtımının ardından , Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye, yurtlarda kalan öğrencilerin yaptığı tablolardan hediye etti. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER