Generali Sigorta’dan Sakaryaspor’a şampiyonluk primi

1.Lig Takımlarımızdan Sakarya Bayan Voleybol Spor kulübüne isim ve forma sponsoru olarak şehrimiz spor takımlarına desteğini her geçen gün artıran Dünya’nın en büyük sigorta gruplarından Generali Sigorta, Play Off maçları öncesinde Sakaryaspor’a başarılar dileyerek şampiyonluk primi vereceğini açıkladı.

Generali Sigorta’dan Sakaryaspor’a şampiyonluk primi

Generali Sigorta Acentesi ve Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir yaptığı açıklamada, şehrimizin en değerli markası Sakaryaspor için birlik ve beraberlik zamanı olduğunu çok iyi biliyoruz. Yıllardır beklenen şampiyonluk kupasının kesinlikle geleceğine inancımız tam, bu nedenle Sakaryaspor’a Generali Sigorta adına şampiyonluk primi sözümüzü Sakaryaspor Yönetim Kuruluna ilettik ve kamuoyuna açıklıyoruz. Şimdiden şampiyon Sakaryaspor‘u tebrik ediyorum. Destekleri nedeniyle başta Genel Müdürüm Sakaryaspor sevdalısı Sn. Slvyan Ducros ve Generali Sigorta ailesine teşekkür ederim.' dedi.
 
Başkan Cevat Ekşi Generali Sigorta’ya teşekkür etti.
 Sakaryasor Başkanı Cevat Ekşi; 'Dünya’nın en değerli sigorta markalarından biri olan Generali Sigorta şehrimiz spor kulüplerine destek vermeye devam ediyor. Play-Off maçları öncesinde önemli bir katkı sağlayacağını Sakarya Kamuoyuna duyuran Generali Sigorta’nın önümüzdeki dönemlerde de desteklerinin artacağını düşünüyoruz. Şampiyonluk kupasını Sakarya’ya getirmek için tüm camia olarak hazırız. Tüm şehirden, iş insanlarından,  kurum ve STK'lardan benzer destek açıklamalarının geleceğini düşünüyoruz. Çok önemli bir zamanda maddi ve manevi desteğini açıklayan Generali Sigorta ailesine ve Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir’e Sakaryaspor camiası adına teşekkür ederim.' dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER