Hendek'te yoğun mesai 

Hendek Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı yaya kaldırımı ve yolların bakım onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Hendek'te yoğun mesai 

Çalışmaları yerinde tespit edip sıkıntıları dinleyen Başkan Babaoğlu, “İlçemizin güzelleşmesi ve sorunsuz bir Hendek için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz”
 
5 MAHALLE TAMAMLANDI 
Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Plan Proje Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından mahallelerin yenilenmesi ve sorunlarının giderilmesi adına sürdürülen çalışmalar ara vermeden devam ediyor. Ekipler Mahmutbey, Kemaliye, Beylice ve Sümbüllü mahallelerinde kilitli parke yolu bakım onarım ve yenileme çalışmalarını tamamlayarak vatandaşlardan tam not aldı. Ayrıca Abdurrahman Gürses Caddesinde yaya yolu yenileyerek vatandaşlarımız için daha uygun bir hale getirildi.
 

TÜM TALEPLER İNCELENİYOR 
Hendek’in tüm sorunlarını çok iyi bildiklerini anlatan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Şuana kadar 91 mahallemizin tümünde alt ve üst yapı çalışmaları yaptık. Acil yapılması gerekenlerin dışında plan dahilinde tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen tüm talepler ekiplerimiz tarafından incelenmektedir. Hemşehrilerimizin daha mutlu olması, ilçemizin güzelleşmesi ve sorunsuz bir Hendek için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapılan tüm çalışmalarımızla gün ve gün Hendek’in çehresi değişirken mahallerimiz yeni yüze kavuşuyor” diye konuştu. 
 
YERİNDE TESPİT 
Çalışmaları yerinde tespit edip sorunları dinleyen Başkan Babaoğlu, Yeşilyurt mahallesi, Hantek ve Kız Öğrenci Yurtlarının bulunduğu bölgelerde tespitlerde bulundu.  Çiftlik dolmuşçu esnafıyla bir araya gelen Babaoğlu, esnaftan gelen talepleri tek tek not alarak, aktarılan sorunların çözülmesi için ilgili birimlere talimat verdi. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek.bilgiçli
Dilek.bilgiçli - 7 ay Önce

Sayın başkan..bizim mahallenin de yolunu da yaptırın lütfen...koca koca çukurlar. Var...rasimpaşa mah..adapazarı otobüs term8nali olduğu yol hiç güzel ve düzgün değil...çok. kötü

Murat han
Murat han - 7 ay Önce

Kocaali haber
Başka bir ilçenin belediyesinden gelen servis haberi sayfanıza almışsınız. Ya öğle değilse ? 7 aydır 3 - 5 yama ve bir o kadar kilitli parke yapan bir belediye oldu Hendek. Eskiden bunların haberi bile yapıkmazdı. Yada servis edilemezdi. Yılda 20 km asfalt döken belediye bu yıl 1 km dökmedi...

SIRADAKİ HABER