Hendekpark, yeni kuşakları eski usül satışla ev sahibi yapıyor

Eski usül satış sistemi ile yeni kuşakları ev sahibi yapan Hendekpark İnşaat A.Ş. üst gelir grubuna yönelik konut projesi de yapacak. 

Hendekpark, yeni kuşakları eski usül satışla ev sahibi yapıyor

Eski usül satış sistemi ile yeni kuşakları ev sahibi yapan Hendekpark İnşaat A.Ş. üst gelir grubuna yönelik konut projesi de yapacak. kocaali
Dr. Metin Güngör ve Mehmet Özkan ortaklığında inşaatı devam eden Hendekpark projesinin yüzde 50’si tamamlanmış durumda. 
4 siteden oluşan 300 konutluk projenin birinci etabının bin 700 liradan satışa sunulduğunu ifade eden Hendekpark İnşaat A.Ş., kurucu ortağı Dr. Metin Güngör, amaçlarının kefilsiz, senetle veya takas yöntemi satışla kırsal kesimdeki dar gelirli insanları da konut sahibi yapmak olduğunu söyledi.  
Güngör, 70 metrekare ile 133 metrekare arasında değişen konut seçenekleri ile toplamda 25 bin metrekarelik bir alanda devam eden Hendek park projesinin ikinci etap ile birlikte toplam 400 konuttan oluşacağını da ifade etti. 

Dövizini bozdurana yüzde 10 indirim

Dr. Metin Güngör, konut satışlarını müşterinin ödeyebileceği şekilde planladıklarını da ifade ederek şöyle devam etti: “Konut satışlarımızda yarısını peşin geri kalanını senetle ve kefilsiz olarak 36 aya kadar vade yapıyoruz. Müşterinin otomobili veya arsası varsa bunları da takas olarak kabul edip peşinata sayıyoruz.

Yeni kuşakları eski usül satış sistemi ile ev sahibi yapıyoruz. Ayrıca dövizini bozdurup TL olarak getirene de yüzde 10 indirim yapıyoruz. 4 yıl önce başladığımız Hendekpark projemizde ödemeler noktasında hiçbir problemle karşılaşmadık. Vatandaşlar kira öder gibi satın aldığı evin taksitini ödüyor. Müşterilerimiz bu uygulamadan memnun. Bu şekilde konut satışlarımız devam edecek. İyi bir ekibimiz var. Gerekli hazırlıkları ve planlamaları yaptık. Yeni konut projemize de başladık.”.
 

Hasan COŞKUN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER