Karakomik filmler Hendek'te vizyonda !

Hendek Belediyesi Rasimpaşa Sinema Salonunda, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve rol aldığı ‘Karakomik Filmler’ izleyiciyle buluşuyor. 

Karakomik filmler Hendek'te vizyonda !

Hendek Belediyesi Rasimpaşa Kültür Merkezinde bulunan sinema salonu vizyon filmleri Hendeklilerle buluşturuyor. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği ‘Karakomik Filmler’ adlı film tüm Türkiye ile aynı anda 18 Ekim Cuma günü gösterime giriyor.  Karakomik Filmler için seans saatleri ise 12.00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00 olarak açıklandı. 

FİLMİN KONUSU 
Karakomik Filmler, "Kaçamak" ve "2 Arada" isimli iki orta metraj filmden oluşuyor. Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya ve Can Yılmaz'ın rol aldığı "Kaçamak", eşlerine yalan söyleyip felekten bir hafta sonu geçirmek için lüks bir işletmede bir araya gelen bir grup erkeğin, yakınlarına dünya dışı varlıkların iniş yapmasıyla gelişen olayları anlatıyor. Ozan Güven, Cem Davran, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerin ünlü komedyen Yılmaz'a eşlik ettiği "2 Arada" ise arabalı vapurda çalışan bir adamın acıklı hikayesini konu alıyor.
 

Hendek Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER