Karasu Belediyesi’nden Bahar Temizliği

Bahar aylarının başlamasıyla birlikte Karasu belediyesi ekiplerince İlçe genelinde bahar temizliğine başlandı.

Karasu Belediyesi’nden Bahar Temizliği

Yoğun kış şartlarının ardından temizlik çalışmaları kapsamında ilçede bulunan yol, cadde, sokak, park ve çocuk parklarının temizliğine başlandı. Yollarda kışın meydana meydana gelen buzlanmalarda kullanılan kum ve malzemelerin temizlenmesi, toprak ve tozdan kurtarılması için yol yıkama çalışmaları başladı.

“İspiroğlu Çalışmalarımız Hummalı Bir Şekilde Devam Ediyor”

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Mart ayı boyunca belediye ekiplerimiz hummalı bir çalışma ile İlçenin tüm mahallelerinde cadde, sokak ve yolları temizleyerek güzel bir görünüme kavuşturacak. Nisan Ayı itibariyle de Belediye çalışmaları aralıksız olarak devam edecek, İlçenin çeşitli mahallelerinde kış şartlarında bozulan yollardaki kilitli parke taş tamir, park bakım ve onarım çalışmalarına da hız verdik. Park ve bahçeler kapsamında İlçede bulunan çocuk oyuncak grupları boyama ve çim ekme çalışmaları da önümüzdeki günlerde başlayacak. Karasu’da alışılmışın dışında park alanlarına bir çehre kazandıran Belediyemiz, artık parklara konulan oyun gruplarında çocukların yaş gruplarına göre çeşitlendirme yaparken, yetişkinler için de ihtiyaç duyulan jimnastik ve spor aletleri, kamelyalar oturma bankları, piknik masaları da oluşturuyor.
İnsanların en hayırlısı, insanlara en fazla hizmet edendir düsturu ile hizmet etmek için Karasu’yu muzu en kısa zamanda hak ettiği noktaya çıkarmak öncelikli hedefimizdir dedi. Başkan İspiroğlu İlçede yapılan yol tamir ve asfalt çalışması yapan personellerimizi ziyaret ettik,kürek ile asfalt serdik dedi.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2015, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER