Karasu’da Annelere Özel Davet

Karasu Belediyesi Anneler Günü’nü özel bir konserle kutlayacak. 10 Mayıs’ta Karasu Kültür Parkta düzenlenecek konserde Altın sesli sanatçı, Gizem KARA sahne alacak.

Karasu’da Annelere Özel Davet
Karasu belediyesi Anneler Gününde bir konser düzenleyecek. 10 Mayıs Pazar Akşamı saat 20.00 da Karasu kültür Parkta gerçekleştirilecek konserde, ilk olarak mahalli sanatçı, Ozan Rıdvan yer alacak, ardından Karadeniz’in sevilen sanatçısı Gizem KARA, şarkılarını bu sefer anneler için seslendirecek.

“ Başkan İspiroğlu Tüm Anneleri Davet Etti”
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, her yıl düzenlenen Anneler Günü Programı’nın bu yılda düzenleyeceğini belirterek,10 Mayıs Pazar günü Karasu Kültür Park’ta saat 20.00’da bayanlara özel halka açık olarak düzenlenecek “Anneler Günü Programı’na” herkesi davet etti.

İslam’da annenin ayrı bir yerinin olduğunu ifade eden İspiroğlu, Anne sevgisinin hiçbir sevginin yerini tutamayacağını ve anneleri anne yapan, özellikle evlatlarına karşı göstermiş oldukları fedakarlık olduğunu kaydetti. Annelerin en yüce değer olduğunu dikkati çeken Başkan İspiroğlu, “Annelerimiz bizim baş tacımız. Onlar bizim canımız. Anneler Günü’nü güzel bir konserle kutlamak istedik. Konserimize tüm annelerimizi bekliyoruz” dedi.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2015, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER