Kardeş eli derneği ramazan yardımlarına başladı

Ramazan faaliyetlerini 'Mutlu İftarlar Senin Sayende' sloganı ile başlatan Kardeş Eli Derneği yurt içinde ve yurt dışında yardım çalışmalarına başladı.

Kardeş eli derneği ramazan yardımlarına başladı

Bu bayramın herkesin bayramı olması için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Kardeş Eli Derneği Yönetimi Kurulu Ramazan ayı yardım hedeflerini açıkladı

Kardeş Eli Derneği Yönetim Kurulu bu yıl Ramazan ayı çalışmalarına 'Mutlu İftarlar Senin Sayende' sloganıyla başladığını belirtti. Ramazan'ın ilk gününden itibaren yardım çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Kardeş Eli Derneği, "Yurt içi ve yurt dışında, yardıma ihtiyacı olan her yere Ramazan ayının bereketini ulaştırmak için gönüllülerimiz ve ekiplerimiz ile birlikte yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın ayı olan mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmek için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu zor günlerde Ramazan ayının güzelliklerini paylaşmak için yola çıktık. Bu yıl Ramazan ayı yardımlarımız ile 25 bin yetime giysi yardımı, günlük 15 bin kişiye iftar yemeği ve 30 bin aileye kumanya yardımı yapmayı amaçlıyoruz. İhtiyaç sahibi ailelere yardım paketlerimizi ulaştırıyor, iftar sofraları kuruyoruz. Bu bayramın herkesin bayramı olması için yetim çocuklarımıza bayramlık yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Bu yıl Ramazan ayında Koronavirüs (Covid – 19) nedeni ile sokakta aç kalan dostlarımız için Bir Kap Mama projemiz ve ihtiyaç sahipleri için Mutlu İftarlar Senin Sayende projemiz ile her canlı için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. ’’ dedi. Geçtiğimiz yıl Ramazan ayı içerisinde 20 binden fazla çocuğa bayram mutluluğu yaşatan Kardeş Eli Derneği, bu yıl da aynı heyecanı yaşatmak için çalıştıklarını ifade etti. Sizde bu heyecana ortak olmak için https://www.kardeseli.org.tr/tr web sitesi üzerinden ve 444 44 46 numaralı telefon numarası üzerinden dernek ile iletişime geçerek bağışta bulunabilirsiniz.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER