Katlı Pazar Teklifi İçin Teşekküre Geldiler

SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ve Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Odası Başkanı Yekta Tepe’nin Katlı Pazar Teklifi için teşekkür ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirten Başkan Mutlu Işıksu,

Katlı Pazar Teklifi İçin Teşekküre Geldiler

“Biz esnafımızı da, Adapazarı’mızı da çok seviyoruz. Hep birlikte başaralım ve yerinde dönüşümün en güzel örneğini ortaya koyalım istiyoruz. Teklifimizi yaptık ve olumlu dönüşün geleceğine inanıyoruz.” dedi.

Başkan Işıksu’ya Esnaf Odaları Teşekkürü
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Kasım ayı meclis toplantısında, Katlı Pazar ile ilgili 4 maddelik teklif sunmuş, Katlı Pazar’ın mülk sahiplerine çağrı yaparak, “Gelin, hep birlikte başaralım, Katlı Pazarımızı esnafımız ve hemşehrilerimize yakışır bir kimliğe kavuşturalım.” demişti. Teklifin yankıları sürerken, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ve Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe, Başkan Mutlu Işıksu’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. 

Bu Güzel Çalışmayı Destekliyoruz
Ziyarette konuşan Alişan, Başkan Işıksu’nun esnafın yararını gözeten bir yönetici olduğuna dair inancını paylaştı ve güzel tekliften duyduğu heyecanı dile getirdi.  Alişan, “Mutlu Başkanımıza esnafımızın yanında olduğu ve Katlı Pazar’ımıza gösterdiği duyarlılık için teşekkür ediyoruz. Biz bu oluşumun, bu güzel çalışmanın içerisinde yer almak istiyoruz. Esnafın yararına olan her çalışmada olmaktan memnuniyet duyacağız. Sektör temsilcileri olarak Katlı Pazar’ımızın daha güzel bir hüviyete kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye hazırız.” diye konuştu. 

Hassas ve Duyarlı Olmalıyız
Alişan’ın ardından değerlendirmelerde bulunan Muzaffer Kabacan, sebze ve meyveciler esnafının çok daha nitelikli şartlarda ticari yaşamını sürdürmelerine dair yapılacak güzel çalışmaları desteklediklerini vurgulayarak Başkan Mutlu Işıksu’ya teşekkür etti. Kabacan, “Uzun zamandır Mutlu Başkan bu konuda heyecanını bizimle paylaşıyordu. Gerçekten birlikte çok güzel bir çalışma ortaya konabilir. Esnafımızın aklında soru işareti kalmadan, hepimiz bu güzel teklife ve olabilecek çalışmaya destek olmalıyız. Deprem şehrinde yaşıyoruz ve bu konuda daha duyarlı ve hassas olmalıyız. Destekleri ve cesaretli yaklaşımı için Başkanımız Sn. Mutlu Işıksu’ya teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Güzel Bir Yola Çıkıyoruz
Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Odası Başkanı Yekta Tepe ise, Başkan Mutlu Işıksu’nun Katlı Pazar ile ilgili sunduğu teklifin çok olumlu bir yaklaşım olduğunun altını çizerek Başkan Işıksu’ya teşekkür etti. Tepe, “Mutlu Başkanımızın teklifi ile çok güzel bir yola çıkmış bulunuyoruz. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Biz elimizden gelen tüm desteği vermeye ve esnafımızın yararına olan her şeyi konuşmaya hazırız.” dedi.

Dönüşüm Esnaftan, Rehberlik Adapazarı’ndan
Ziyaretten çok memnun olduğunu dile getiren Başkan Mutlu Işıksu, “Şehrin kalbi, ticaretin merkezi olan Adapazarı’mız, bereket ve kardeşliğin, esnaf olmanın, bir ve beraber olabilmenin en güzel örneklerini her daim sergilemiştir. Misafir ettiğimiz Oda Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Biz esnafımızı da, Adapazarı’mızı da çok seviyoruz. Hep birlikte başaralım ve yerinde dönüşümün en güzel örneğini ortaya koyalım istiyoruz. Teklifimizi yaptık ve olumlu dönüşün geleceğine inanıyoruz. Altını bir kez daha önemle çiziyoruz ki Adapazarı Belediyesi olarak esnafımızın tamamen yararına, Adapazarı’mızın yarınlarına katkı sunan bir çalışmanın ortaya konacağına inanıyoruz. Teklifimizde tüm imkânlarımızı ortaya koyduk. İnanıyoruz ki her zaman yanında olduğumuz kıymetli esnafımız dönüşümü en güzel şekilde tamamlayacak ve bizler de bu güzel yolculukta destek olup rehberlik edeceğiz. ” ifadelerini kullandı. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER