Kocaali Daha da Gelişecek

2012 Yılı Vali Yardımcıları ve Kaymakam Kararnamesi ile Burdur İl Hukuk İşleri Müdürlüğü'ne atanan Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan için veda programı düzenlendi.

Kocaali Daha da Gelişecek
Bahçem Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen programa Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Ortaköy Belediye Başkanı Cemal Angın, Has Parti Kocaali İlçe Başkanı Murat Duman, Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yılmaz, Şoförler Odası Başkanı Süleyman Albayrak, Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca, Mal Müdürü Şener Çıvak, Özel İdare Müdürü Asım Vurgun, İlçe Tarım Müdürü Muhammed Aksoy, Devlet Hastanesi Müdürü Yahya Oruç, Kocaali Yüksekokul Yaptırma ve Koruma Derneği Başkanı Engin Aşçı, kaymakamlık personeli, belediye meclis üyeleri,siyasi parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe esnafları ve vatandaşlardan oluşan yaklaşık 50 kişi katıldı.

Kocaali’de görev yaptığı süre içerisinde yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları, ilçe esnafları ve ilçe halkı ile iyi ilişkiler kurduğunu ve Kocaali’de görev yapmış olmaktan mutluluk duyduğunu vurgulayan Kaymakam Feslihan, ilçenin gelişmeye müsait olduğunu ve yakın zamanda çok mesafe kat edeceğini ifade etti. Mustafa Cihad Feslihan “İlçemiz Kocaali doğal güzelliği ve kültürel zenginliği ile bölgenin dikkat çeken ilçeleri arasında yerini almış bulunuyor. Özellikle son dönemlerde yapılan bazı çalışmalar buranın önemini sürekli artırıyor ve Kocaali, gerek yatırımcı için gerekse tatilci için cazibe merkezi haline geliyor.

İlçemizde devam etmekte olan Büyük Melen Barajı inşa çalışmaları başta olmak üzere Sahil Karadeniz Yolu, tren yolu gibi büyük projelerin Kocaali’yi kapsıyor olması, ilçenin gelişmesine büyük katkı sağlıyor. Burada görev yaptığım yaklaşık bir yıllık süre içerisinde ilçe halkının gelişmeye nasıl sıcak baktığına bizzat şahit oldum. İlçe halkı projelere destek oldukça ve yeniliklere açık olduğu müddetçe Kocaali’nin her geçen yıl biraz daha gelişeceğine inanıyorum. Sadece burada olmak ve Kocaali’de görev yapmak değil, meslek hayatımın ilerleyen dönemlerinde de Kocaali için bir görev üstlenmemiz gerekirse imkanlar dahilinde destek olacağım” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2013, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER