KROMEL TÜYAP Fuarında

SASİAD üyesi Kromel Makine, 20-23 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen 26. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi ve Gıda ve içecek Teknolojileri fuarında yerine aldı.

KROMEL TÜYAP Fuarında

Kromel A.Ş Genel Müdürü ve Sakarya Sanayicileri ve işadamları Derneği (SASİAD) Başkan Yardımcısı Şevket Çalışkan; KROMEL MAKİNE olarak, 20-23 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ‘’26. Avrasya Ambalaj - İstanbul  Fuarı"nda değerli müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi 11A HALL / 1114 standımızda ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

DİJİTAL ORTAMDA İŞ BAĞLANTILARI KURMA FIRSATI
Çalışkan, Avrasya'nın En Büyük Ambalaj Endüstrisi Fuarına 33 ülkeden binin üzerinde marka ve marka temsilcisinin katıldığı ve 60 bine yakın ziyaretçi hedeflendiğini belirterek, bu yıl ilk kez hibrit olarak yapılan fuarda, katılımcılara fiziksel fuar ortamının yanı sıra Business Connect Programı üzerinden dijital ortamda iş bağlantıları kurma fırsatı da sunulduğu söyledi. 

Küresel pazarlardaki gücünü artırmak ve yeni ülkelere açılmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen ambalaj ürün ve makine – ambalaj baskı – gıda işlem ve içecek dolum başta olmak üzere gıda ve gıda dışı tüm sektörlere hizmet veren firmaları bir araya getiren fuar; 33 ülkeden 1.200’ün üzerinde katılımcıyı 100’den fazla ülkeden 60.000’i aşkın ziyaretçiyle aynı çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor. Dedi.  

Kocaali Haber

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER