Küp Kırtasiye'den Hayırsever Proje

Sakarya'da 5 yıldır kırtasiyecilik alanındaki çalışmaları ve modern kırtasiyecilik anlayışıyla sektöre kazandırdığı farklı bakış açısıyla dikkati çeken Küp Kırtasiye, Agora Alışveriş Merkezinde yeni açtığı mağazasıyla birlikte Kitap ve Kırtasiye Günleri düzenledi.

Küp Kırtasiye'den Hayırsever Proje

Çocuk kitapları, kültür kitapları ve birbirinden renkli kırtasiye ürünlerini vatandaşların beğenisine sunan Küp Kırtasiye, bu organizasyonda ihtiyaç sahibi aileler için Agora Avm işbirliğinde anlamlı bir bağış kampanyasına da imza attı.

18 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında alanda bulunan bağış kutularına kitap ve kırtasiye ürünü bağışı yapılıyor. Küp Kırtasiye sahibi Mükremin Sezgin kitap ve kırtasiye günleri süresince toplanacak bağışların İl Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlayacaklarını belirtti. Sezgin ayrıca okula dönüşün başladığı bu dönemde ailelere çocuklarının kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını  Agora Avm de bulunan Küp Kırtasiye'den temin edebilecekleri çağrısında bulundu.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER