"Mavi Düşün" Bilgi Yarışması Sakarya Birincisi

Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün Türkiye geneli düzenlediği "Mavi Düşün" liseler arası bilgi yarışmasında Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Sare Nur Nalçık Sakarya birincisi oldu.

"Mavi Düşün" Bilgi Yarışması Sakarya Birincisi

Okul Müdürü Kadir Gezer, “Birikimi, kıvrak zekâsı, çalışkanlığı ve dikkati ile her zaman üstünlüğünü hissettiren kızımızı ve ailesini bu büyük başarıdan dolayı tebrik ediyoruz. Okulumuz Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ailesi olarak öğrencimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenine ve kızımıza destek veren ailesine teşekkür ederek başarı belgesini okulumuzda verdik. Gelecekte daha büyük başarılara imza atacağına emin olduğumuz kızımıza eğitim-öğretim hayatında üstün başarılar diliyor; okulumuzu, ilimizi temsil edeceğine inancımız ile yolun açık olsun, başarıların daim olsun diyoruz.” dedi.

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, MEB'in düzenlediği yarışmada ilimizi temsil etme hakkı kazanan öğrencimizi, okulumuz yöneticilerini, öğretmenlerini ve ailesini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER